Yeni Yıla Orta Çağda Girebilirsiniz

Yeni Yıla Orta Çağda Girebilirsiniz


Çek Cumhuriyeti’nde Christmas için geri sayım (çoktan) başladı: 3 – 2 – 1 ve 24 Aralık! Hala Prag’daki meşhur Christmas marketlerini gezmediyseniz, Prag’da Christmas marketleri yazımızı buradan görüntüleyebilirsiniz. Diğer tüm Christmas ve Yeni Yıl yazılarımızı görüntülemek için tıklayınız. Yeni yıl Prag programlarınızdan biri ise: Prag’da Ortaçağ gecesi

Prat Ortaçağ gecesi rezervasyonlarınız ve sorularınız için: info@cekturk.com , +420 775177364 (WhatsApp için: +90 5354182108) Veya aşağıdaki formumuzu doldurabilirsiniz:

Yeni Yıl Prag Atmosferi

Sanıyoruz tüm dünyanın kutladığı YENİ YIL da yolda! Sadece 10 gün kaldı. Biz Türkler’in bir kısmı Türkiye’de kalarak aile veya arkadaşlar ile geçirirken, bir kısmımız da “fırsat bu fırsat” Avrupa gezileri ile geçirmeyi tercih ediyoruz. Tabii ki Avrupa denince Türkler için ilk akla gelen ilk şehirlerden biri de güzeller güzeli, sizleri Orta Çağ’a götüren: PRAG!

prag-eski-sehir-meydani-old-town-cekturk

Yeni Yıl Prag Gezileri

ÇekTürk olarak ise, size Prag ve çevre şehirler (Karlovy Vary, Plzeň, Český Krumlov vb.) hatta çevre ülkeler (Avusturya, Almanya, Macaristan) için her zaman size destek vermeye, turistik gezilerinizi memnuniyetler düzenlemeye ve tatilinizi kolaylaştırmaya hazırız!

prag_turkce_turizm_tatil_gezi

Sunduğumuz hizmetlerden biri de, Türk misafirlerimizin oldukça memnun kaldıkları, arkadaşlarına da önerdikleri: Prag’da Orta Çağ gecesi Memnun kalan ve güzel geri dönüşler yapan misafirlerimizden biri de Hakan Bey oldu:

Hakan Köksal, Ekim 2016:

“Öncelikle ÇekTürk’e çok teşekkürler. Prag’da Orta Çağ gecesi gayet keyifli bir akşamdı. Gösteriler eğlenceli ve enteresandı. Servis iyiydi, yemekler beklediğimizden de güzeldi.”
🍗 🍗 💃 💃 🔥 🔥

orta_cag_prag_cekturk

Prag’da Orta Çağ gecesi de ne?” diyenler için, Türk misafirlerimizden Nesrin Acicbe’nin 2016 baharında ziyaret ettiği Orta Çağ gecesinden videolarını aşağıda görüntüleyebilirsiniz:

Prag Orta Çağ Gecesi Jonglör Şovu:

Prag Orta Çağ Gecesi – Ateş Dansı

Bu videoda ateş dansçısının Türk misafirlerimiz ile şakalaştığını görebilirsiniz. İnteraktif bir şov olduğuna tanık olabilirsiniz:

Yeni Yıl Prag programınızı henüz yapmadıysanız,  Prag’da Orta Çağ gecesi ve diğer turizm istekleriniz (Türkçe rehber, havaalanı transferi, otel vb.) için detaylı bilgi ve rezervasyonlarınız için iletişim:
info@cekturk.com
+420 775177364