Türk Bakış Açısından: Prag’da Ortaçağ Gecesi

Türk Bakış Açısından: Prag’da Ortaçağ Gecesi


Kurban Bayramına sayılı günler kaldı! Biz Türkler’in bir kısmı akraba ziyaretleri, bir kısmımız Türkiye içinde yaz tatillerine çıkarken, bir diğer kısmımız da bayram tatillerini Avrupa gezileri ile geçirmeyi tercih ediyor. Tabii ki Avrupa denince Türkler için ilk akla gelen ilk şehirlerden biri de güzeller güzeli, sizleri Orta Çağ’a götüren: PRAG! Prag’da Ortaçağ gecesi rezervasyon ve sorularınız için iletişim: info@cekturk.com , +420 775177364 (WhatsApp için +90 5354182108) Veya aşağıdaki formu doldurabilirsiniz:

ÇekTürk olarak ise, size Prag ve çevre şehirler (Karlovy Vary, Plzeň, Český Krumlov vb.) hatta çevre ülkeler (Avusturya, Almanya, Macaristan) için her zaman size destek vermeye, turistik gezilerinizi memnuniyetler düzenlemeye ve tatilinizi kolaylaştırmaya hazırız! Prag ve Prag çevresi Türk rehber, günübirlik gezi turları için tıklayın. Turizm hizmetlerimizin tamamı için tıklayın.

prag_turkce_turizm_tatil_gezi

Sunduğumuz hizmetlerden biri de, Türk misafirlerimizin oldukça memnun kaldıkları, arkadaşlarına da önerdikleri: Prag Orta Çağ gecesi Memnun kalan ve güzel geri dönüşler yapan misafirlerimizden biri de Nesrin Hanım oldu:

Nesrin Acicbe, Mayıs 2016: ”Prag’da Orta Çağ Gecesi desteğiniz için ÇekTürk’e çok teşekkür ederim. Misafirlerimiz gerçekten çok beğendi. Orta Çağ gecesi boyunca çok mutlulardı. Şov ve dansçılar muhteşemdi herkes keyif aldı. Yemek de fazlasıyla yetti, gecenin sonunda tamamen doymuştuk.

Prag’da Orta Çağ gecesi de ne?” diyenler için, Türk misafirlerimizden Nesrin Acicbe’nin 2016 baharında ziyaret ettiği Orta Çağ gecesinden videolarını aşağıda görüntüleyebilirsiniz:

Prag’da Orta Çağ Gecesi Jonglör Şovu:

Prag’da Ortaçağ Gecesi – Ateş Dansı

Bu videoda ateş dansçısının Türk misafirleirmiz ile şakalaştığını görebilirsiniz. İnteraktif bir şov olduğuna tanık olabilirsiniz:

Prag’da Ortaçağ gecesi ve diğer turizm isteklerimiz (Türkçe rehber, havaalanı transferi vb.) için detaylı bilgi ve rezervasyonlarınız için iletişim:
info@cekturk.com
+420 775177364