Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

Çeviri


Çekçe – Türkçe çeviri talepleriniz için ÇekTürk yardımınıza koşuyor. Hem Çekçe yeminli belge çeviri, hem Çekçe sözlü çeviri talepleriniz için profesyonel destek sunuyoruz. Çeviri talepleriniz için bizimle iletişime geçmeniz yeterli: info@cekturk.com, +420 775177364
     

Çekçe Türkçe Çeviri – Referanslar:

Elçin Tören, Ağustos 2020: “Çek Cumhuriyeti’nde olduğumdan beri sağladığınız hizmetler ve desteğiniz için çok teşekkür ederim. Çekya’da her türlü çeviri ve sigorta işlerimde sizden destek aldım ve çok memnun kaldım.”

Kerem Yılmaz, ALKA GROUP Sales Manager (Prag’da İş Görüşmeleri için Çekçe – Türkçe Çevirmen): “ÇekTürk’e Prag’daki iş görüşmemizde Çekçe – Türkçe çevirmen ayarladığı için ne kadar teşekkür etsem azdır.“

Çek vizesi için başta olmak üzere, Çek üniversite başvurularınız, nikah işlemleriniz gibi birçok işlemde, Türkçe resmi belgelerinizin Çekçe’ye çevirisi gerekir. Resmi belge oldukları için, yeminli Çekçe tercüman tarafından yapılması gereken bu çevirilere ÇekTürk olarak biz destek veriyoruz.

Eğer çeviriniz Çek vize başvurusu için gerekiyor ise, Çek vizesine İstanbul’dan mı yoksa Ankara’dan mı başvuracağınızı bize bildirirseniz, size en profesyonel şekilde yardımcı olacağız. Eğer sözlü çeviri gerekiyor ise, örneğin Çekya’da yabancılar polisine gidecekseniz veya diğer resmi işlemlerinizi halledecekseniz, yine yardımınıza koşuyoruz. Ayrıca Çek firmalar ile yapacağınız toplantılarda da çeviri hizmetleri sunuyoruz.

  • Çekçe’nin üzerine yazdığımız blog yazılarımızın tamamına ulaşmak için tıklayın.
  • Çekçe çeviri ile ilgili blog yazımıza ulaşmak için tıklayın.
  • Wikipedia’da yer alan Çekçe dili ile ilgili genel bilgi için tıklayın.

Çekçe tercüme talepleriniz, Çek vizesi istekleriniz, Çek sağlık sigortası ve daha fazlası için iletişim:
info@cekturk.com
+420 775177364
     

İlginizi Çekebilecek Diğer Hizmetlerimiz:

ise alim cekturk pazar_arastirmasi cekturk reklam cekturk fuar cekturk ticaret_destegi cekturk   toplanti_odasi cekturk

universite university cekturk konaklama cekturk diploma denkligi cekturk dil kursu cekturk sigorta insurance cekturk