Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

ÇekTürk


ČeskoTurecko / ÇekTürk : EN BÜYÜK ÇEK- TÜRK TOPLULUĞU

Çek Cumhuriyeti’nde yaşayan Türkler ve Çekler olarak, burada hem sosyal hem de iş hayatındaki dayanışma ve bilgi alışverişinin eksikliğini görüp birebir yaşayarak, bu topluluğu oluşturmaya karar verdik. Her geçen gün, Çek Cumhuriyeti’ne iş – eğitim – turizm amacıyla gelmekte olan Türk vatandaşı ve firması sayısının, aynı şekilde Türkiye’ye gelen Çek vatandaşı satısının ve Çek – Türk ticaretinin giderek artması bizi bu fikre sürükledi.

Hedefimiz, mümkün olduğunca çok Çek – Türk bireyi ÇekTürk / ČeskoTurecko çatısı altında buluşturabilmek ve iki taraflı gelebilecek talepleri, hizmetlerimiz aracılığı ile eksiksiz olarak karşılamaktan ibarettir.

MİSYON, VİZYON, DEĞERLER

  • Misyonumuz; Çek–Türk çift taraflı ilişkilerinin gelişmesine katkıda bulunarak, iş ve sosyal dünyasını birbirine sıkıca bağlamak.
  • Vizyonumuz; Çek ve Türk toplumlarına eşit yakınlıkta konumlanarak ve iki tarafın da tüm ihtiyaçlarına eksiksiz cevap vererek, Çek-Türk sosyal ve iş dünyasında lider konumda olmak.
  • Değerlerimiz; kararlılık, farklılık, ihtiyaca yönelik kişisel yaklaşım, çok yönlülük, uluslararası bakış açısı ve müşteri memnuniyetidir.

HİZMETLERİMİZ

cekturk_cek_cumhuriyeti_hizmetler       cekturk_cek_cumhuriyeti_hizmetler2