Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

Neden ÇekTürk


ČeskoTurecko / ÇekTürk, 2013 yılında Çek Cumhuriyeti’nin başkenti Prag’da, Çek – Türk sağlam ortaklığında kurulmuştur. Çek – Türk iş ve sosyal dünyaları arasında köprü görevi görmektedir. Bu doğrultuda iki ülkede de iş hayatında kapsamlı sayısız hizmet verirken, diğer yandan düzenlediği sosyokültürel aktivitelerle iki toplum arasındaki sosyal ilişkileri pekiştirmektedir.

 10  TEMEL  MADDE  İLE  “NEDEN ÇekTürk?”

1. Çek – Türk HEM İŞ HEM SOSYAL hayatlarını birbirine sıkıca bağlamamız

Sadece iş ve ticaret alanlarına odaklanmayıp, aynı zamanda bu iki alan arasında sosyal ve kültürel köprü olmayı kendimize misyon edinmekteyiz. İş adamları ve firmalar için düzenlediğimiz profesyonel iş faaliyetlerimizin (sunum – fuar – networking) yanı sıra, sosyal etkinlikler ile Çek ve Türk topluluklarını bir araya getirmekteyiz.

cekturk_ceskoturecko

2. Dünya üzerindeki EN BÜYÜK Çek – Türk topluluğu olmamız

2013 yılında Çek-Türk ortaklığında kurulan ČeskoTurecko / ÇekTürk kuruluşumuz, kısa denilebilecek bir süre içerisinde yeryüzündeki en büyük Çek – Türk topluluğu haline gelmiştir. Grubumuzun her geçen gün hızla büyümesinden ve yeni Çek – Türk – Slovak ve isteyen her ülkeden üyelerimizin aramıza katılmasından büyük mutluluk duyuyoruz.

3. Farklı sektör ve alanlardan birebir Çek – Türk KONTAKTLARIMIZ

Her iki ülkeden de medikal sektörden, bijuteri sektörüne; kırtasiye sektöründen, enerji sektörüne birçok kontağımız, müşterimiz ve partnerimiz bulunmaktadır. Her zaman uzun vadeli, profesyonel ve güvene dayalı iş ve sosyal ilişkileri kurmayı hedeflemekteyiz ve bu doğrultuda ilerlemekteyiz.

CekTurk_cooperation_announcement 

4. Hem Çek Cumhuriyeti hem Türkiye’deki TECRÜBE ve bilgilerimiz

Kurucu ortaklarımızın Czech Trade, Türk Hava Yolları gibi uluslararası firmalarda tecrübe ve kontaklarının yanı sıra, aynı zamanda Czech Invest, Çek ve Türk Konsoloslukları, bakanlıklar ve ticaret odaları ile ilişkilerimiz. Bloglarımızda da sizinle Çekçe – Türkçe – İngilizce olarak paylaştığımız, iş – eğitim – kültür alanında detaylı bilgiler.

Çek Cumhuriyeti'nde iş, eğitim, turizm, emlak, sigorta, fuar, çeviri hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

5. Uzun vadeli iş PARTNERLERİMİZ

Uzun yıllardır birlikte yürüdüğümüz ve büyüdüğümüz, profesyonel iş partnerlerimiz.

partnersnew_08 Logo PVZP 160 x 160 px logo_metropolitan_university_prague
Logo Anglo-American University Prague Czech University of Life Sciences ile ilgili görsel sonucu prag_film_okulu_cekturk_cek_cumhuriyeti
institute hotel management prague studyskoda_okul_cekturk
unyp prague ile ilgili görsel sonucu partnersnew_06
partnersnew_05 partnersnew_02

6. Sağlam REFERANSLARIMIZ

SIEMENS – SMT – PRECIOSA gibi uluslararası referanslarımızın yanı sıra, bireysel memnuniyete de önem vermekteyiz. Özel günlerinizde, tatillerinizde, en küçük gruplara bile yardımcı olmaya her an hazırız. Referanslarımızın tamamını görüntülemek için tıklayınız.

cekturk_referenslar_references_cek_cumhuriyeti

7. Çek ve Türk dünyalarına EŞİT MESAFEDE konumlanmamız

İki dili eşit bilmemiz, iki pazara eşit hakim olmamız ve iki ülkedeki tecrübelerimiz, sık sık ziyaretlerimiz.

8. Her iki ülkede de İHTİYACINIZ OLAN HER ŞEYi sağlayan tek kurum olmamız 

İş – ticaret – eğitim – turizm – sigorta – emlak – sürücü kursu ve daha fazlası. Başka bir arzunuz?

cekturk_brosur1 cekturk_brosur2

9. HIZLI VE BİREYSEL yaklaşımımız

Gece – gündüz – hafta sonu dahil olmak üzere, Çek Cumhuriyeti’ndeki tüm ihtiyaçlarınıza anında ve bireysel cevap vermeye hazırız. Bizimle iletişime geçmeniz yeterli: info@cekturk.com

10. Kısacası Çek – Türk dünyasında FARK yaratmamız

Çek – Türk hem iş hem sosyal alanındaki derin boşluğu görerek, bu boşluğu sizlerden gelen geri dönüşler doğrultusunda doldurmak için elimizden gelenin en iyisini, her geçen gün daha fazla çaba ve mutlulukla yapmamız. Sizlerin sayesinde,Çek-Türk dünyasında, hem iş-ticaret hem sosyal-kültürel alanda sektörü değiştiren bir kuruluşuz. Güzel geri dönüşleriniz ve memnuniyetiniz bizi her zaman mutlu etmekte.

İletişim:
info@cekturk.com
+420 775 177 364

çt_logo