Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

REFERANSLAR


ČeskoTurecko / ÇekTürk olarak, Çek Cumhuriyeti ve Türkiye’deki firma ve bireylere, her alanda destek vermekten, bu alanda tek ve bir ilk olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Aşağıda her iki ülkeden de hizmet verdiğimiz Çek Türk referanslar listemizden seçtiklerimizi görebilirsiniz :

 siemens-177x177   syner-e1446453447904smt_ref  alka-300x225preciosa_ref msb-events-ceskoturecko-cekturk-prag-etkinlik

Bir çok farklı alanda Çek Cumhuriyeti’nde hizmet ve danışmanlık sunduğumuz Türk birey ve firmalardan gelen güzel geri dönüşlerden bazıları, Çek Türk referans listemiz olarak aşağıda. Güzel geri dönüşleriniz için teşekkürler, sizin memnuniyetiniz bizim mutluluğumuz!

ÇEKYA EĞİTİM DANIŞMANLIĞI

Öğrencilerimiz ve Velilerimizden Referanslar

Ahmet Hamo (Prag Ekonomi Üniversitesi – İngilizce Hazırlık):

“Ece Hanım’ın bir danışanı olarak vizemi aldığımı ve haftaya Çekya’da olacağımı bildirmek isterim. Bu zorlu süreci benim için kolaylaştıran ve olumlu sonuçlanmasını sağlayan Ece Hanım ve Milan Bey’e çok teşekkür ederim. Ne zaman iletişime geçsem anında geri dönüş yaptılar, tüm eğitim ve vize sürecimi takipte kaldılar. Kariyerim ve eğitim hayatım adına attığım büyük adımda yanımda bulundukları için tekrardan teşekkür ederim.”

Erkin Salgür (Çek Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Öğrencisi Alp’in babası)
“Oğlum Alp’in Çek Teknik Üniversitesi başvuru sürecinde ÇekTürk ile çalıştık. Başvurudan kabule kadar geçen aşamalarda okul ve yurt ile bağlantıları kurmakta çok yardımcı oldular. Bir kritik aşamada hemen okulu arayı çözdüler. Vize sonrası Çekya ayağında da; yurda kayıt ve yerleşme, banka hesabı, ulaşım kartı, telefon hattı, Prag tanıtım konularında destek oldular. Ellerini üzerimizden hiç çekmediler. Yabancı şube bildiriminde yol gönderdiler, diploma denkliği süresi için uğraştılar. Alp şu anda Prag’da dersleriyle ve Prag’daki hayatıyla uyum içinde. ÇekTürk’e tüm destekleri için teşekkür ediyoruz.”

Emre  – (Çek Teknik Üniversitesi Robotics Yüksek Lisans Bölümü Öğrencisi)

Sevil Gül Aydın (Prag’da Çekçe Tıp Hazırlık), 2023:
“Sizinle güzel ve rahat iletişim kurabildim. Çok açıklayıcı ve destekleyicisiniz. Bunun için çok teşekkür ederim.”

Nuray Hanım (Prag İngilizce hazırlık öğrencimiz Simge Su Keleş’in annesi) :
“Ece Hanım, size yardımlarınızdan ötürü çok teşekkür ederiz. Sorularımıza her seferinde sıkılmadan dönüş yaptığınız için. Simge Perşembe günü Prag’a geliyor, çok mutluyuz. Bir anne olarak da biraz hüzünlüyüm. Her şey çok güzel olacak, eminim.”

Zehra Hanım (Prag İngilizce hazırlık öğrencimiz Selen Ender’in annesi) :
“Bugüne kadar kızımla iletişimde olduğunuz ve yardımlarınızdan dolayı size müteşekkiriz. Kızıma her işini kendi halletmesi halletmesi adına ona güvenen bir anne olarak görüyorum ki her şey yolunda. Eksik etmediğin desteğinizden dolayı tekrar tekrar teşekkür ediyorum.” 

Helin Su Kaygısız (Masaryk Üniversitesi öğrencisi) :
“Öncelikle emekleriniz için çok teşekkür ediyorum. Birçok yurtdışı eğitim firmasıyla çalışmama rağmen sizin kadar ilgili ve güven veren bir şirket görmemiştim. Saat, ülke farketmeksizin, yakından ve samimiyetle ilgilendiniz. Bundan iki sene önce web sitenizi okuyarak ve YouTube videolarınızı izleyerek Çekya’da okuma fikrini aklıma koymuştum, dün ise sayenizde öğrenci vizemi aldım. Yanıma gelmek isteyen arkadaşlarıma da mutlaka ÇekTürk’ü önereceğim.”

Defne Türkekul (Charles Üniversitesi İngilizce Tıp Öğrencisi), Aralık 2022 :
“Benimki zorlu bir süreçti ve gerçekten çok yardımcı oldunuz. Emekleriniz ve yardımlarınız için teşekkürler.”

Salih Göktuğ Sargın (Prag’da İngilizce Hazırlık), 2022 :
“Bütün sıkıntılarımı dinlediniz. Hep yardımcı oldunuz, ne zaman arasam size ulaşabildim. İşime yarayan çok kritik bilgiler verdiniz. Şu an Prag’da yeni olmama rağmen hızlıca adapte olmamda emeğiniz büyük. İyi ki sizinle tanışmışım. Her şey için çok teşekkürler.”

Tuğrulhan Kocaman (Prag’da İngilizce Hazırlık), 2022:
“Sürecin en başından beri ilginiz için çok teşekkür ederim. Çok memnun kaldım. Çekya’ya gelecek tüm öğrencilere de ÇekTürk ile ilerlemesini tavsiye ederim.”

Ege Gilgör (Çek Yaşam Bilimleri Üniversitesi, Informatics lisans)

Nur Ertürküner (Çek Yaşam Bilimleri Üniversitesi lisans), 2021:
“Okul, iş, sosyal yaşam açısından hayatın en güzel dönemini yaşıyorum. Çekya’ya gelme sürecimde bana eşlik ettiğiniz için teşekkür ederim.”

Gülşah Özgen, (Çek Yaşam Bilimleri Üniversitesi‘nde informatics okuyan Ebru‘nun annesi), Ocak 2021:
Her şey için çok teşekkürler. Sizlerle çalışmak çok güzeldi. Elinize, emeğinize sağlık.”

Şeniz Karsli, Prag’da Çekçe Tıp Hazırlık, Aralık 2020:
ÇekTürk’ten çok memnun kaldım. Her konuyla yakından ilgilenmeniz, sorularıma hızlı ve ilgiyle geri dönüş yapmanızdan dolayı herkese tavsiye ediyorum. Çekya’ya gelmek isteyen herkese sizi önermiştim çünkü diğer firmalarla ilgili çok sorun yaşayanlar olmuş, ÇekTürk’te öyle bir sorunla karşılaşmadım. Seneye tekrar gelecek olsam yine gönül rahatlığıyla sizi tercih ederim 🤗 İlginiz ve samimiyetiniz için gerçekten teşekkür ederim.”

Pelin Türkekul, Charles Üniversitesi 2. Tıp Fakültesi, Kasım 2020:
“Prag’daki üniversite başvuru sürecimden başlayarak kayıt olmama kadar geçen zamana kadarki dikkatli, özenli ve hızlı yardımları için Ece Hanım ve Milan Bey’e teşekkür ederim. Bu zorlu süreçte bana hep bir telefon kadar uzağımda olduklarını hissettirdiler. İyi ki yolum sizinle kesişmiş iyi ki sizi tanımışım. Her şey için çok teşekkür ederim.”

Didem Deniz, (Çek Yaşam Bilimleri Üniversitesi‘nde Çevre Bilimleri Lisans programı okuyan Batuhan’ın annesi), Ekim 2020: “Oğlum yurda yerleşti. Her şey için tekrar tekrar teşekkür ederiz. Emeğiniz o kadar çok ki…”

Esen Tunç (Pilsen şehrinde Çekçe hazırlık okuyan Volga’nın velisi), Eylül 2020:
“Bugün oğlum vizesini aldı teşekkürler ÇekTürk, teşekkürler Ece Hanım. Çok zorlu bir süreci birlikte atlattık ve nihayet oğlum hayalini gerçekleştirme yolunda ilk adımını attı.
Her sorumuza, her sorunumuza en uygun çözümü buldunuz. Önerileriniz ve desteğinizle hatasız ve sorunsuz bir kayıt ve vize dönemi yaşadık. Belki dönem dönem sizi bunalttık. Çok emek verdiniz kendim ve oğlum adına tekrar çok çok teşekkür ederim güzel haberlerde görüşmek üzere sağlıkla kalın.”

Gülnur İşsevenler, Çek Yaşam Bilimleri Yüksek Lisans Öğrencisi, Haziran 2020: “Ece Hanım ve Milan Bey her konuda uzman bilgileri ile profesyonel destek sunuyor. Yüksek lisans eğitimim ile ilgili , görüştüğünüz konular olsun olmasın Çekya ile ilgili aklıma takılan her konuda desteklerini esirgemedikleri için tekrar teşekkürler. Çekya eğitim, iş , vize , çeviri her konuda güvenerek kendileri ile iletişime geçebilirsiniz.” Gülnur ile yaptığımız röportajımız için tıklayın.

Esin Şimşek, Mayıs 2020: “Çekya’ya gitme aşamamda ve Çekya’ya gittikten sonraki hayatımda bana çok yardımcı olacağınızdan eminim. Yurtdışı eğitim düşünen arkadaşlarıma sizi önereceğim. İlginiz ve alakanız olsun sizi, ÇekTürk’ü çok sevdim.”

Aynur S. (Charles Üniversitesi 3. Tıp Fakültesi‘ni kazanan öğrencimizin velisi), Temmuz 2019:  “ÇekTürk’ü tanımam kızımın Prag’da alacağı tıp eğitimi sebebiyle oldu. Yazıma kendilerine her şey için çok teşekkür ederek başlamak istiyorum. Çok teşekkürler sevgili Ece Hanım. Güler yüzünüz, cana yakınlığınız, hızlı geri dönüşleriniz, hangi konuda olursa olsun sorunlarımı çözdüğünüz ve en önemlisi Prag da kendimi yalnız hissettirmediğiniz için.

Kızımı gönül rahatlığı ile Prag’da bırakıyorum. Biliyorum ki bir telefonum hatta bir mesajımla Ece Hanım ne gerekiyorsa anında gerekeni yapacaktır. Üstelik maddi çıkar gözetmeden. Şunu kesin olarak belirtmeliyim ki ÇekTürk için para öncelik değil. Öncelik işin en iyi şekilde yapılması ve bizlerin memnuniyeti. Eğer Prag’a bir şekilde yolunuz düşerse, kesinlikle ÇekTürk ailesiyle tanışmanızı tavsiye ederim. Tekrar teşekkürler sevgili Ece ve Milan. Sevgiyle kalın…”

Melis Sim Yıldırım, Şubat 2019: Prag’da bulunan Metropolitan Üniversitesi‘nden gayet memnunum, kampüs ve sosyal aktiviteleri biraz kısıtlı olsa da eğitim anlamında oldukça iyi bir üniversite. Profesörler genelde VŠE’nin eski ya da şu anki profesörleri. Ayrıca Metropolitan Üniversitesi, çalışan öğrencileri destekliyor. Eğer çalışıyorsanız, üniversitede ‘individual studies’ formunu doldurup devam zorunluluğundan muaf oluyorsunuz ya da hocalarınızla görüşüp derse katılmak yerine bir makale yazabiliyorsunuz.”

Eda Salıncak, Liberec Teknik Üniversitesi,Şubat 2019‘Çekya’da eğitim için ÇekTürk ailesine mail attığım ilk günden beridir yardımları ve hızlı dönüşleri için minnettarım, gerek bilgi paylaşımı gerekse ilgileri için ne kadar teşekkür etsem az! Stresi bol yaşanan Çekya üniversite başvuruları sıkıntılı süreci sıcak ve olumlu ve bir o kadar da anlayışlı tavırlarıyla kolayca atlatabiliyorsunuz . En önemlisi henüz dilini bile bilmeyip uzun süre kalacağınız bir ülkede kafanızdaki herhangi bir problemi çözemeyecek olsanız, şu cevabı alıyorsunuz : Neyse, ÇekTürk’e yazarım. Demem o ki  sizlere döneceklerine ve yardımcı olacaklarına dair o kadar emin olabiliyorsunuz. Çok içten söylüyorum  3-5 cümleye sığdıramayacak kadar söylemek istediğim fazla şeyler var.”

Gizem Keskin, Mart 2018“Bir yıl önce Prag’da yüksek lisans için araştırmalara başladığımda kendi başımaydım ve her şeyi bizzat okullarla halletmeye çalışıyordum. Çeşitli sebeplerden başarısız geçen bu sürecin sonunda ÇekTürk’ü buldum. Tek bir mailim bana Prag’ın kapılarını açtı. Her konuda sonsuz destek verip, geçmişte yaşadığım sorunlarda dahi bana yardımcı olmaya çalıştılar ve bunu gönülden yaptıkları için kendileriyle iletişim kurmaya hiçbir zaman çekinmedim. Buradan her iki kurucusuna da çok teşekkür ediyor, bu güzel kuruluşun büyüyerek daha çok kişiye ulaşabilmelerini diliyorum. Burada yaşarken bile iletişimi koparmayıp nasıl olduğunuzu merak eden bir kuruluşla çalışmak paha biçilemez. Gerçekten isteyen ve çabalayan herkese öneririm.” 

Furkan Bucak, Nisan 2017:“Ukrayna, Macaristan gibi ülkelerde yaşadım ancak bu ülkelerdeki yardımcı eğitim ajansları hiçbir zaman beni memnun etmedi çünkü çok ilgisizlik yaşadım. Sizin bu tavrınız , karşısındaki kişi kim olursa olsun net bilgi vermeniz dolayısıyla beni çok mutlu etti. Gerçekten çok teşekkürler. Başarılarınız devamını diliyorum.”

Seher Karadoğan, Ekim 2016: “Çabanız, gayretiniz ve özeniniz icin ne kadar teşekkür etsem az. Çok stresli ve dar bir zamanda, hayatım için gerçekten önemli Charles Üniversitesi‘ne kayıt işlemimde verdiğiniz bu desteği hiç unutmayacağım. İşinize duyduğunuz saygı ve gösterdiğiniz özen gerçekten takdire değer. Siz işinizi iyi yaptığınız ve kaydımı son gününde zamanında yetiştirdiğiniz için benim hayatım değişecek, yıllardır hayalini kurduğum bir eğitime kavuşacağım.”

Çek üniversiteleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
Çekya’da eğitim hizmetlerimizin tamamı için tıklayınız.

ÇEKYA DİPLOMA DENKLİK HİZMETLERİ

Volkan Uysal, Nisan 2020: “Çekya’da alabileceğim en iyi danışmanlık! Çek Cumhuriyeti’nde bu şekilde mükemmel koordinasyon ve iletişim, dürüst ve güvenilir hizmetlerden daha iyisi olacağını düşünemiyorum. Mükemmel bir iş çıkarıyorsunuz ve benim gibi Çekya’da entegrasyon sürecindeki kişilere çok yardımcı oluyorsunuz. Minnettarım ve size bir kez daha çok teşekkür ederim.”

Gülnur İşsevenler, Aralık 2019: “Çekya’da diploma denklik alanında desteğiniz için ve tüm sorularımı cevapladığınız için teşekkürler. “

İdil Tan, Kasım 2019:

Eda Salıncak, Şubat 2019: “ÇekTürk’e pozitif referans vermek isterim çünkü çok nazik ve Çek Cumhuriyeti’nde eğitim konusunda çok yardımcı oluyorlar. Çok daha fazlasını hakettiğinizi düşünüyorum.“ 

Çekya diploma denklik hizmetlerimiz için tıklayın. 

PRAG’DA TÜRKÇE REHBER

Cennet Doğa, Mart 2019:  Prag’da Türk rehber ile birkaç tura katıldık ve çok memnunuz. Her şey için çok teşekkür ederiz.

Necla Müfettişoğlu, Ekim 2016: “Prag gezimiz ÇekTürk’ün organize ettiği Türkçe rehber ile mükemmel geçti. Ben şahsım ve yolcularım adına kendisine ve siz ÇekTürk’e çok teşekkür ederim. Tekrar görüşmek dileğiyle…”
Prag’da ve Çek Cumhuriyeti’nde Türkçe rehber ve tüm gezileriniz için tıklayınız.
Çekya’da turizm hizmetlerimizin tamamı için tıklayınız.

PRAG’DA DÜĞÜN VE ETKİNLİK ORGANİZASYONU:

Aslı Kayıkçı Gümüşel, Ekim 2015 : Daha önce hiç görmediğimiz bir şehirde evlenmeye karar vermek aslında riskli bir durum. Ancak o noktada Çektürk aracılığıyla ulaşımdan kuaföre, kuaförden fotoğraf çekimine kadar  her detayda soru sorabilmek, destek alabilmek, her soruya anında cevap alabilmek büyük bir kolaylık ve güven verdi. ÇekTürk ailesinin organizasyondaki yardımları ve bir gelinin ihtiyaç duyabileceği her konuda yardımcı olması,  bu özel günümüzün rüya gibi yaşanmasına büyük katkısı oldu.” Blog yazımızı görüntülemek için tıklayınız.

Cemile Bora & Arda Çetinkaya, Haziran 2016: “Nikah hazırlıkları için araştırma yaparken ÇekTürk ile karşılaşmış olmaktan çok memnunuz. Önemli detaylar için hızlı bir şekilde yol gösterip destek olmanız, hazırlık telaşımızı ve stresimizi büyük ölçüde azalttı. Sağlamış olduğunuz profesyonel ve kaliteli hizmetlerin sonucu da oldukça güzel oldu.” Blog yazımızı görüntülemek için tıklayınız.

Xenia Sulimenko, Yönetici, MSB EVENTS, Mart 2017: (5. Dünya Ebru Günü Prag, 2016) “ÇekTürk ekibi sadece profesyonel ve detay odaklı olmayıp, aynı zamanda kendileri ile çalışmak gerçekten büyük bir keyifti. Bizim kalitemizi yüksek tutabilmek için yaptığımız bağımsız kalite kontrolümüz, profesyonel çevirmenlerimiz de, ČeskoTurecko / ÇekTürk’e yüksek puanlar verdiler.”

Prag’da rüya gibi güzel düğün organizasyonunuz için tıklayınız.

ÇEKÇE ÇEVİRİ:

Elçin Tören, Ağustos 2020: “Çek Cumhuriyeti’nde olduğumdan beri sağladığınız hizmetler ve desteğiniz için çok teşekkür ederim. Çekya’da her türlü çeviri ve sigorta işlerimde sizden destek aldım ve çok memnun kaldım.”

Kerem Yılmaz, ALKA GROUP Satış Müdürü, Ekim 2015 : “ÇekTürk’e Prag’daki iş görüşmemizde Çekçe – Türkçe hızlı şekilde bir çevirmen ayarladığı için ne kadar teşekkür etsem azdır.

Çek Cumhuriyeti ve Türkiye’de sözlü / yazılı / yeminli çeviri ve çevirmen hizmetlerimiz için tıklayınız.

ÇEKÇE RESMİ İŞLEMLER: Vize, Vize Uzatma, İş Değişikliği

Maria Al-Olaqi (Yemen vatandaşı, Türkiye’de öğrenci), Ekim 2020: “Çek Erasmus vizemi bugün aldım, her şey için çok teşekkür ederim. Sizinle çalışmak güzel ve memnun oldu. Emeğinize teşekkürler ederim. Ve sizi arkadaşlarıma önereceğim.”

Oben Oğultarhan, Ağustos 2020: “Çok önemli bir kaç tane resmi işlemlerimi gerçekten büyük bir titizlik ve ilgi ile son derece profesyonel şekilde tamamladılar ve sonuca ulaştırdılar. Ece ve Milan’a teşekkür eder, destek ihtiyacı olanlara tereddütsüz tavsiye ederim.”

ČeskoTurecko / ÇekTürk BLOG VE SOSYAL MEDYA:

Görkem Şahin, Eylül 2020: “Uzun süredir online olarak içeriklerinizi tüketiyorum. Bunca içerik için çok teşekkür ederim.”

Tufan Çavrar, Şubat 2019: ” Çekya’da Erasmus programım için heyecanlı ve bir o kadar da endişe içindeydim. Ta ki sizin ÇEKTÜRK web sitenizi keşfedene kadar… Sitenizden çok faydalandım ve her takıldığım problemin çözümünü bulabildim.
Ayrıca email ile bilgi alışverişinde bulunduk. Erasmus hayatımdaki katkınız çok fazla. Sosyal medya hesaplarınızı hala ilgiyle takip etmekteyim, katkılarınız için teşekkürler.

Duygu Üstüner Yıldırım, Mart 2017: “Çekya ile Türkiye arasındaki hem ticari hem bireysel ilişkilerin geliştirilmesi anlamında kurulmuş tek özel kuruluş olan ÇekTürk isimli kurum ve Türk temsilcisi Ece Ergüney de size maddi kaygı gütmeksizin yardımcı oluyor. Sorunlarınızı çözebilmeniz için kendisiyle her iletişime geçtiğinizde son derece kibar, hızlı ve efektif yanıtlarla yanınızda olduğunu hissettiriyor.”

Yücel Devrim Arık, Ocak 2016 : “Lütfen Çek halkı ve Türk halkı arasında köprü olmaya devam edin. Çalışmalarınızı yakından izliyoruz. Başarılar.”

Ulvi Sav, Ekim 2015 : “ÇekTürk ekibini tüm sosyal ağlardan takip ediyorum. Harikasınız.

Çek Cumhuriyeti hakkında Türkçe blog yazılarımız için tıklayınız.
ČeskoTurecko Facebook sayfamızı takip etmek için tıklayınız.

PRAG’DA KONAKLAMA:

Harun Pekmezci, Ocak 2023:“Bu süreci sizinle kolay geçirdim, hizmetinizden çok memnun kaldım. İyi ki varsınız.”

Sinem Ulusoy (Charles Üniversitesi Hvezda yurdunda kalan öğrencimizin annesi), Eylül 2020: “Teoman yerleşmiş. Yardımlarınızdan dolayı çok memnun bizim de içimiz rahatladı. İyi ki size rastlamışız ve danışmışız.”

Merve Tuğtekin, Ağustos 2016: Prag’a gelmeden önce vize işlemlerim için kalacak yer ayarlamam gerekiyordu ve bir türlü istediğim kriterlerde bir yurt bulamadım. Ancak daha sonra ÇekTürk’ü duydum ve Çek Cumhuriyeti’nde her konuda yardım ettiklerini öğrendim. Çok ekonomik olarak, Çek Cumhuriyeti’ndeki bütün sorunlarınızı en hızlı ve etkin şekilde hallediyorlar.Bana da hemen istediğim gibi Prag’da bir yurt buldular. Yurt çok güzel ve çok güvenli. Odam iki kişilik, tuvalet, banyo sadece bize ait. Her katta mutfak bulunmakta ve burada istediğimiz yemekleri yapabiliyoruz. Ayrıca yurtta boş vakitlerimizi geçirebileceğimiz kütüphane ve fitness salonu da bulunmakta. Ayrıca ÇekTürk bununla da kalmıyor  ve siz Prag’a geldikten sonra bile herhangi bir problemle karşılaştığınız zaman yine yanınızda oluyor. Bundan dolayı ÇekTürk’e çok teşekkür ederim.”

Merin Yıldırım, Aralık 2016: “Prag’da yurt bulabilmek sanıldığı kadar kolay değil özellikle yeni, kaliteli ve güvenli bir yurt bulabilmek çok zor. Ben de internetten birkaç araştırma yaptım fakat istediğim gibi bir yurt bulamadım çoğu eski ve genellikle kalabalık odalardı. ÇekTürk’e e-maille ulaştım ve bana Prag’da özel bir yurt seçeneği sundular. Fotoğraflardan odaları yeni ve güzel duruyordu, içime de sindi ve hemen yurda başvuru yaptım. Kısa bir süre içerisinde vizeye başvuru için gereken belgeyi (proof of accommodation) de elime ulaştırdılar. Prag’a gittiğimde yurttan çok memnun kaldım, odaları oldukça yeni, ulaşımı da metroya ve otobüs duraklarına yakındı. Herhangi bir problem yaşadığınızda ÇekTürk’e hemen danışabilirsiniz, yurtla birebir iletişim haline geçiyorlar. ÇekTürk’e bana bu yurdu onerdikleri için teşekkür ediyorum, bir daha Prag’a gelirsem kalacağım yurtların en başında geliyor!”

Didem Demircan, Ekim 2017: “Prag’da yurt bulma ile ilgili uzun uğraşlarımdan sonra ÇekTürk’e rastladım ve Prag’da özel yurt öenrdiler. Yurt ile irtibate geçmemde ve en hızlı şekilde geri dönüş almamda çok yardımcı oldular. Yurt don derece temiz ve rahat, çalışanları da son derece güleryüzlü ve ilgililer. Emeklerinden dolayı ÇekTürk ailesine çok minnettarım. Prag’a gelmemden sonra bile beni unutmayıp halimi sordukları için de çok teşekkür ederim. İyi ki varsın ÇekTürk!”

Prag’da konaklama, konaklama belgesi , daire kiralama, özel yurtlar için tıklayınız.

ÇEKYA SAĞLIK SİGORTASI:

Necati Mert Mahmutoğlu, Ağustos 2017: “Satın almış olduğum Çek sağlık sigortamın tarihini değiştirme işlemlerimle ilgili sorunum kısa sürede halledildi. Yardımlarınız için size, ÇekTürk’e çok teşekkür ederim.”

Mert Kırkağaç, Ağustos 2017: “ÇekTürk’e sigorta şirketi önerileriniz ve destekleri için teşekkür ederim. Sayenizde her şeyi hızlıca hallettik.”

Yağmur Özdoğan, Haziran 2019. ‘Çek sigorta şirketinin bana gösterdiği kaza sigortası ile ilgili maddeyi okuluma gösterdiğimde kabul ettiler, bir sıkıntı çıkmadı. Yardımınız sayesinde sıkıntısız geçirdim bu süreci, tekrar teşekkür ederim.’

Kağan Bilgiç, Haziran 2019: “Çek sağlık sigortamı, sizin yönlendirmeniz sayesinde PVZP firmasından yaptırdım. Dediğiniz gibi, mail adresime yollanan sigorta poliçesinin Çekçe çıktısını almam yeterli oldu. Çekya sigorta satın alma işlemimi kolaylaştırdığınız için teşekkür ederim.”

Elçin Tören, Ağustos 2020: “Çek Cumhuriyeti’nde olduğumdan beri sağladığınız hizmetler ve desteğiniz için çok teşekkür ederim. Çekya’da her türlü çeviri ve sigorta işlerimde sizden destek aldım ve çok memnun kaldım.”

Çek sağlık sigortanızı online satın almak için tıklayınız.

PRAG’DA ORTA ÇAĞ GECESİ:

Hakan Köksal, Ekim 2016: “Öncelikle ÇekTürk’e çok teşekkürler. Gayet keyifli bir akşamdı. Gösteriler eğlenceli ve enteresandı. Servis iyiydi, yemekler beklediğimizden de güzeldi.”

Dr. Şiler Gökay
, Kasım 2016: “Çek Orta Çağ gecesi çok eğlenceliydi ve ÇekTürk sayesinde rezervasyonda hiç sıkıntı yaşamadık. Çok teşekkürler.”

Nesrin Acicbe, Mayıs 2016: ”Prag’da Orta Çağ Gecesi desteğiniz için çok teşekkür ederim. Misafirlerimiz gerçekten çok beğendi. Orta Çağ gecesi boyunca çok mutlulardı. Şov ve dansçılar muhteşemdi herkes keyif aldı. Yemek de fazlasıyla yetti, gecenin sonunda tamamen doymuştuk.”

İdil B., Nisan 2016: “Kapıdan içeri girer girmez kendinizi geçmişte yolculuk yaypıp Orta Çağ’da bir mekana girmiş gibi hissediyorsunuz. Atmosfer, dekorasyon, müzikler sizi 2-3 saatliğine de olsa şimdiki yaşamınızdan koparıp başka diyarlara götürüyor. Yemek arasında sergilenen mizansenler, dans gösterileri ve müzikler çok hoştu. Çek kültürü ile ilk defa tanışıyorsanız bu Orta Çağ tavernasını mutlaka rotanıza almanızı tavsiye ederim.

Mesut Öncel, Haziran 2017: “Her zaman için sizi minnetle anacağım.  Güzel bir akşam geçirmemizi sağladığınız için bir kez daha teşekkür etmek istiyorum.”

Raif Kural, Eylül 2017: ” Orta Çağ tavernası mükemmeldi. Mekanın ambiyansından, personelin konuk severliğinden ve fiyatlarından memnunuz.”

Ayşe Merve Karahal, Aralık 2017: “Prag’da Orta Çağ gecesi muhteşem bir akşamdı. Rezervasyonla ilgili yardımlarınız ve ayrıca doğum günü pastası jestiniz için çok çok teşekkür ederiz.”

Nükhet Doğru, Şubat 2017: “Orta Çağ gecesinde her şey çok güzeldi ve arkadaşım doğum günün sürprizini çok sevdi. 🙂  Orta Çağ tavernasında bulunanlar da oldukça yardımseverdiler ve yılan konusunda da hassas davrandılar, gösteri öncesinde de gelip uyardılar. Destekleriniz için sonsuz teşekkürler. Prag seyahati yapacak tüm dostlarıma sizi önereceğimi bilmelisiniz. :)”

Yeşim Yeşildere, Mayıs 2018:  “Prag’da Orta Çağ gecesi çok güzel geçti, ÇekTürk’e teşekkür ederiz. Orta Çağ tavernasındaki çalışanlar da gayet iyilerdi. Prag ‘a gelecek arkadaşlarımıza da sizin iletişim bilgilerinizi vereceğiz. İlginiz için tekrar teşekkürler.”
Ayşen, Haziran 2018: “Orta Çağ şovu gayet eğlenceliydi, hatta daha fazla sahneye çıksalar dedik. Memnun kaldık. Böyle bir faaliyette yemeklerden pek umutlu değildik ancak yemekler beklediğimizden daha lezzetli çıktı, porsiyonlar yeterli, içecek servisi de pek yoğun ve düzenli yapılıyordu. Çalışanlar sempatikti. Keyifli bir gece geçirdik. Sizinle tanıştığımıza da çok memnun olduk, yardımlarınız için teşekkürler.”
Yamaç Kaya, Ekim 2018: ” Prag Orta Çağ gecesi her şeyiyle çok güzeldi. ÇekTürk’e yardımlarından ötürü çok teşekkür ederiz.
Ziynet Çelik, Ekim 2019: Biz ülkemize döndük 🙂 Prag Ortaçağ gecesi ve diğer yardımlarınız için teşekkür etmek istedim. Para bozdurma konusu ve diğer konular için yazılarınızdan da çok faydalandım. Prag çok güzel bir şehirdi, her şey güzeldi.  Çok teşekkür ederim, emeğinize sağlık. 🙂  İstanbul’dan sevgiler…
Kıvanç Özcan, Mart 2023: “Prag Orta Çağ gecesi çok güzel geçti. İnternet yok, elektrik yok, çatal kaşık yok, sadece kılıçlar var. Ellerimizle et yediğimiz bir Orta Çağ zaman tünelindeydim o gece. Bana bu geceyi yaşattığınız için sizlere çok teşekkür ederim.
Özgür Balıkan, Nisan 2023: Orta çağ gecesi harikaydı,  yemekler çok lezzetli ve çalışanlar onca insana rağmen hizmeti kusursuzca yerine getirdiler. Şov da gerçekten çok keyifliydi.  Eşim, ben ve çocuklarım cok memnun kaldık. Size de çok çok teşekkür ederiz, sayenizde ailemle unutulmaz bir gece yaşadık.”
Prag’da Orta Çağ Gecesi sayfasını ziyaret etmek ve detaylı bilgi için tıklayınız.
Çekya’da turizm hizmetlerimizin tamamı için tıklayınız.

PRAG’DA DİL KURSU:

Canan Ünalp, Nisan 2019: “ČeskoTurecko / ÇekTürk gibi bir kuruluşun olması dahi, insana bilmediği bir ülkede güven veriyor.”

Evren Boyraz, Kasım 2016:“Çek Cumhuriyeti’nde, vize ile Prag’da Çekçe dil kursuna katılma sürecimdeki destekleriniz için size, ÇekTürk ailesine çok teşekkür ederim. Sonrasında Prag’daki etkinliklerinize de katılma fırsatı yakalayarak, ÇekTürk ailesini daha da yakından tanıma fırsatı buldum. Çekçe dil kursları dahil, her türlü konuda bilgi sahibi olup bizleri bilgilendirmeniz takdire şayan. Tebrikler! “

Ebru Gök, Şubat 2018: “Prag’da İngilizce kursuna şu anda devam ediyorum ve memnun kaldım. Yardımlarınız için ÇekTürk’e tekrardan çok teşekkür ederim.”

İrem Su Toksen, Temmuz 2019: Prag’dayız, yurdumuzu da ayarladık ve Prag’da İngilizce dil kursundan da oldukça memnunuz. Çok çok teşekkür ederiz ilginiz için.”

Prag’da kurs için tıklayınız.

PRAG TEKNE TURU:

Murat Salihoğlu, Ekim 2018: “Her şey için çok teşekkür ederim. Sayenizde katıldığımız aktiviteler (tekne turu, Mozart gecesi, Orta Çağ gecesi) beklentimizin üzerindeydi ve kusursuz bir şekilde organize edilmişti.”

Hasan Yıldırım, Kasım 2017: “Çek Cumhuriyeti’ne gidip de bir tekne turu yapmamak olmazdı! Aklımıza hemen ÇekTürk geldi, biz hiç uğraşmadan onlar tekne turunu bize ayarladılar. Çok vaktimiz olmadığı için 1 saatlik tura katıldık ve oldukça keyifli geçti. Vltava nehrinden şehri görmek de çok güzeldi. Bize yardımcı oldukları için ÇekTürk’e teşekkür ederiz.”

Prag’da Vltava tekne turu detaylı bilgi için tıklayınız.
Çekya’da turizm hizmetlerimizin tamamı için tıklayınız.

PRAG MOZART GECESİ:

Murat Salihoğlu, Ekim 2018: “Her şey için çok teşekkür ederim. Sayenizde katıldığımız aktiviteler (tekne turu, Mozart gecesi, Orta Çağ gecesi) beklentimizin üzerindeydi ve kusursuz bir şekilde organize edilmişti.”

Arda, Ocak 2018: “ÇekTürk’ün yardımı ile üst üste gittiğimiz Orta Çağ gecesi, Çek gecesi ve Mozart geceleri çok güzeldi. Yerlerimiz çok iyi noktalardaydı. Gecelerde ymekler ve müzikler gayet güzeldi. Tüm seyahatimizden ve rezervasyonlarınızdan çok memnun kaldık. Her şey için çok teşekkür ederiz.”

Mutlu Acer, Temmuz 2017: ” Prag’da Mozart gecesi çok güzeldi.  Yemek ve eğlence harikaydı. Özellikle sanatçıların performanslarına bayıldık. “

Prag’da tarihi bir balo salonunda Mozart konseri, opera eşliğinde, akşam yemeği için tıklayınız.

PRAG VINTAGE ARAÇ TURU:

Y.G., Haziran 2019: ‘ Vintage araç ile Prag gezimiz gayet güzel ve keyifliydi. Araç tam zamanında geldi, şoförümüz Prag’ın bütün tarihini, özel yerlerini gezdirdi ve çok iyi niyetli, güler yüzlü bir gençti. ‘

Prag’da vintage üstü açık araç turu için tıklayınız.

 

Çek Türk referans listemizde bulunan her müşterimize güzel yorumları için çok teşekkür ederiz. Çekya ve Türkiye’de profesyonel ve kapsamlı hizmetlerimizden faydalanmak, sorularınız ve destek için iletişim:
info@cekturk.com
+420 775177364