Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

İş


Çek Cumhuriyeti ve Türkiye’ye eşit mesafede olarak, Çek-Türk ortaklığında sizlere ticaret ve iş hayatınızda profesyonel destek ve danışmanlık sunuyoruz. Türkiye – Çekya arasında ithalat – ihracat yapmaya; dil bariyerini aşmaya; Çekya’da iş ortaklıklarınızın kurulmasına destek veriyoruz. Çekya ticaret talepleriniz için bize ulaşın: info@cekturk.com , +420775177364

Çek Cumhuriyeti’nde pazar araştırması,  ticaret desteği,  ticaret lisansı,  işe alım desteği,  toplantı odaları kiralama,  muhasebe ve vergi,  reklam,  fuar,  çeviri gibi ihtiyacınız olan her alanda sizlere profesyonel destek vermekten memnuniyet duyuyoruz. Çekya’da iş hakkında yazılarımızın tamamı için tıklayın.

Çekya Türkiye arası ticaret, Çekya’da alanında birlikte çalıştığımız firmalardan bazılarını aşağıda görüntüleyebilirsiniz. Siemens, Preciosa gibi dünya devi firmaların yanı sıra, önde gelen Çek firmalarından Syner s.r.o., SMT Special Medical Technology, Albatros Media gibi uluslararası alanda faaliyet gösteren firmalar ile çalışmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

siemens-177x177 syner-e1446453447904 smt_ref  alka-300x225 preciosa_ref

Çekya’da ticaret konusunda, ilgilendiğiniz hizmetin görseline tıklayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz:

pazar_arastirmasi cekturk ticaret_destegi cekturk ise alim cekturk  toplanti_odasi cekturk  images.ing

fuar cekturk ceviri cekturk cekturk-ticaret-lisansi-zivnostensky-list-  muhasebe vergi

Bu hizmetlerimizin yanısıra, Çekya’da hukuk alanında profesyonel hizmetler sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Bize ulaşmanız yeterli.

ÇekTürk’e Prag’daki iş görüşmemizde Çekçe – Türkçe hızlı şekilde bir çevirmen ayarladığı için ne kadar teşekkür etsem azdır. Çekya’da iş fırsatları yarattılar.

Kerem Yılmaz, ALKA GROUP Satış Müdürü, Ekim 2015 

Çekya Sanayi ve Ticaret Bakanlığı İngilizce web sitesini ziyaret etmek için tıklayın.

Çekya iş ve ticaret hizmetlerimizden faydalanmak, danışmanlık ve sorularınız için iletişim:
info@cekturk.com
+420775177364