Prag Orta Çağ Gecesi – Sizden Gelen Fotoğraflar

Prag Orta Çağ Gecesi – Sizden Gelen Fotoğraflar


Prag’da Orta Çağ gecesi Prag’da yapmak istediklerinizin, en çok merak ettiklerinizin başında geliyor. Bu nedenle Prag Orta Çağ Gecesi güzel aile fotoğraflarınızı ve güzel yorumlarınızla birlikte paylaşmak istedik. Prag Orta Çağ gecesi hakkınde detaylı sayfamız için tıklayınız. Prag Orta Çağ gecesi rezervasyon, fiyat ve destek ve Prag rehber, transfer, tekne turu, otel rezervasyonu gibi diğer turizm istekleriniz için iletişim: info@cekturk.com , +420 775177364 (WhatsApp için: +90 5354182108)

Prag Orta Çağ Gecesi

İdil B., Nisan 2016: “Kapıdan içeri girer girmez kendinizi geçmişte yolculuk yapıp Orta Çağ’da bir mekana girmiş gibi hissediyorsunuz. Atmosfer, dekorasyon, müzikler sizi 2-3 saatliğine de olsa şimdiki yaşamınızdan koparıp başka diyarlara götürüyor. Yemek arasında sergilenen mizansenler, dans gösterileri ve müzikler çok hoştu. Çek kültürü ile ilk defa tanışıyorsanız bu Orta Çağ tavernasını mutlaka rotanıza almanızı tavsiye ederim.

Prag Orta Çağ Gecesinde Doğum Günü Kutlamaları:

Ayşe Merve Karahal, Aralık 2017: “Prag’da Orta Çağ gecesi muhteşem bir akşamdı. Rezervasyonla ilgili yardımlarınız ve ayrıca doğum günü pastası jestiniz için çok çok teşekkür ederiz.”

Nükhet Doğru, Şubat 2017: “Orta Çağ gecesinde her şey çok güzeldi ve arkadaşım doğum günün sürprizini çok sevdi. 🙂  Orta Çağ tavernasında bulunanlar da oldukça yardımseverdiler ve yılan konusunda da hassas davrandılar, gösteri öncesinde de gelip uyardılar.

Destekleriniz için sonsuz teşekkürler. Prag seyahati yapacak tüm dostlarıma sizi önereceğimi bilmelisiniz. :)”

Prag Orta Çağ Gecesine Çocuklarınızla da Gidebilirsiniz (Çocuk İndirimi Mevcut)

Hakan Köksal, Ekim 2016: “Öncelikle ÇekTürk’e çok teşekkürler. Gayet keyifli bir akşamdı. Gösteriler eğlenceli ve enteresandı. Servis iyiydi, yemekler beklediğimizden de güzeldi.”” 

Hakan Caner, Ocak 2018, 16 kişilik grup ile, çocuklar ile:

  

 

Prag’da Orta Çağ Gecesi – Türk Gruplar

Nesrin Acicbe, Mayıs 2016: ”Prag’da Orta Çağ Gecesi desteğiniz için çok teşekkür ederim. Misafirlerimiz gerçekten çok beğendi. Orta Çağ gecesi boyunca çok mutlulardı. Şov ve dansçılar muhteşemdi herkes keyif aldı. Yemek de fazlasıyla yetti, gecenin sonunda tamamen doymuştuk.”

   

Prag Orta Çağ Gecesi – Türk Gruplardan Diğer Olumlu Geri Dönüşler

Mesut Öncel, Haziran 2017: “Her zaman için sizi minnetle anacağım.  Güzel bir akşam geçirmemizi sağladığınız için bir kez daha teşekkür etmek istiyorum.”

Raif Kural, Eylül 2017: ” Orta Çağ tavernası mükemmeldi. Mekanın ambiyansından, personelin konuk severliğinden ve fiyatlarından memnunuz.”

Dr. Şiler Gökay, Kasım 2016: “Çek Orta Çağ gecesi çok eğlenceliydi ve ÇekTürk sayesinde rezervasyonda hiç sıkıntı yaşamadık. Çok teşekkürler.”
 

Prag’da Orta Çağ Gecesi soru ve rezervasyonlarınız ve diğer turizm istekleriniz için iletişim:
info@cekturk.com
+420 775177364

Şimdiden hepinize iyi eğlenceler dileriz.

İlgilenebileceğiniz Diğer Prag Turizm Hizmetlerimiz:

turkce rehber cekturk transfer cekturk tekne turu cekturk   pragda-opera-cekturk-768x444  bira bisikleti cekturk bira spa cekturk bisiklet kiralama cekturk cek restoranları cekturk cek otelleri cekturk   etkinlik bileti cekturk  ucak bileti cekturk otobus bileti cekturk cekturk-beer-tasting-czech-beer-768x583  prag_vintage_araba_turu_cekturk-400x267 httpswww.tripadvisor  26cb1c551c22ee82c0dfc960c0e09e8a--glass-design-d-art images