Prag Ortaçağ Gecesi Yorumları

Prag Ortaçağ Gecesi Yorumları


Prag Ortaçağ gecesi, Prag’a gelip de mutlaka denenmesi gereken deneyimlerden biri! Prag Orta Çağ gecesi, başka hiçbir ülke veya şehirde olmayan, sadece Prag’a özgü bir gecedir. Ortaçağ dansları, müziği, atmosferi ve yemekleri eşliğinde müthiş bir gece geçirmek için, Prag Orta Çağ gecesi rezervasyon için iletişim: info@cekturk.com, +420 775177364, (WhatsApp için: +90 5354182108) Aşağıdaki rezervasyon formumuzu da doldurabilirsiniz:

Prag’da yalnızca iki mekanda Orta Çağ gecesi yapılmakta olup, ÇekTürk olarak Türk ziyaretçiler için her iki Prag Orta Çağ restoranı ile çalışmaktan mutluluk duyuyoruz:

  1. Prag Old Town Meydanı’na yürüme mesafesinde olan Prag Ortaçağ gecesi deneyimimiz için tıklayın.
  2. Prag Charles Köprüsü ve Prag Kalesi’ne yakın olan Prag Ortaçağ gecesi deneyimimiz için tıklayın.

Bugüne kadar Prag’ı ziyaret eden yüzlerce Türk ziyaretçiye destek olup, Prag Orta Çağ rezervasyonlarınızı yaptırdık. Prag Orta Çağ gecesinde doğum günü veya yıl dönümü kutlaması yapan Türkler, çocukları ile birlikte kocaman bir Türk ailesi olarak katılanlar… Prag Orta Çağ gecesi yorumları ve güzel referanslarınız aşağıda. Prag Orta Çağ gecesi sizden gelen fotoğraflar postumuz için buraya tıklayın.

Prag Orta Çağ Gecesi Yorumları

“Öncelikle ÇekTürk’e çok teşekkürler. Gayet keyifli bir akşamdı. Gösteriler eğlenceli ve enteresandı. Servis iyiydi, yemekler beklediğimizden de güzeldi.”
– Hakan Köksal

Çek Orta Çağ gecesi çok eğlenceliydi ve ÇekTürk sayesinde rezervasyonda hiç sıkıntı yaşamadık. Çok teşekkürler.”
– Dr. Şiler Gökay

Prag’da Orta Çağ Gecesi desteğiniz için çok teşekkür ederim. Misafirlerimiz gerçekten çok beğendi. Orta Çağ gecesi boyunca çok mutlulardı. Şov ve dansçılar muhteşemdi herkes keyif aldı. Yemek de fazlasıyla yetti, gecenin sonunda tamamen doymuştuk.”

– Nesrin Acicbe

Kapıdan içeri girer girmez kendinizi geçmişte yolculuk yapıp Orta Çağ’da bir mekana girmiş gibi hissediyorsunuz. Atmosfer, dekorasyon, müzikler sizi 2-3 saatliğine de olsa şimdiki yaşamınızdan koparıp başka diyarlara götürüyor. Yemek arasında sergilenen mizansenler, dans gösterileri ve müzikler çok hoştu. Çek kültürü ile ilk defa tanışıyorsanız bu Orta Çağ tavernasını mutlaka rotanıza almanızı tavsiye ederim.

– İdil B.

“Her zaman için sizi minnetle anacağım.  Güzel bir akşam geçirmemizi sağladığınız için bir kez daha teşekkür etmek istiyorum.”

– Mesut Öncel

”Orta Çağ tavernası mükemmeldi. Mekanın ambiyansından, personelin konuk severliğinden ve fiyatlarından memnunuz.”

– Raif Kural

  

Prag Gecesi Yorumlar

“Prag’da Orta Çağ gecesi muhteşem bir akşamdı. Rezervasyonla ilgili yardımlarınız ve ayrıca doğum günü pastası jestiniz için çok çok teşekkür ederiz.”

– Ayşe Merve Karahal

“Orta Çağ gecesinde her şey çok güzeldi ve arkadaşım doğum günün sürprizini çok sevdi.  Orta Çağ tavernasında bulunanlar da oldukça yardımseverdiler ve yılan konusunda da hassas davrandılar, gösteri öncesinde de gelip uyardılar. Destekleriniz için sonsuz teşekkürler. Prag seyahati yapacak tüm dostlarıma sizi önereceğimi bilmelisiniz. :)”

– Nükhet Doğru

 “Prag’da Orta Çağ gecesi çok güzel geçti, ÇekTürk’e teşekkür ederiz. Orta Çağ tavernasındaki çalışanlar da gayet iyilerdi. Prag ‘a gelecek arkadaşlarımıza da sizin iletişim bilgilerinizi vereceğiz. İlginiz için tekrar teşekkürler.”
– Yeşim Yeşildere
“Orta Çağ şovu gayet eğlenceliydi, hatta daha fazla sahneye çıksalar dedik. Memnun kaldık. Böyle bir faaliyette yemeklerden pek umutlu değildik ancak yemekler beklediğimizden daha lezzetli çıktı, porsiyonlar yeterli, içecek servisi de pek yoğun ve düzenli yapılıyordu. Çalışanlar sempatikti. Keyifli bir gece geçirdik. Sizinle tanıştığımıza da çok memnun olduk, yardımlarınız için teşekkürler.”
-Ayşen
 Biz ülkemize döndük 🙂 Prag Ortaçağ gecesi ve diğer yardımlarınız için teşekkür etmek istedim. Para bozdurma konusu ve diğer konular için yazılarınızdan da çok faydalandım. Prag çok güzel bir şehirdi, her şey güzeldi.  Çok teşekkür ederim, emeğinize sağlık. 🙂  İstanbul’dan sevgiler…

-Ziynet Çelik
   
ČeskoTurecko / ÇekTürk kurucuları olarak biz de Prag Orta Çağ gecesini ziyaret ettik ve çok keyif aldık. Aşağıda fotoğrafımızı ve videolarımızı görebilirsiniz:
Prag Orta Çağ ile ilgili daha detaylı bilgi için tıklayın.
Prag Orta Çağ gecesi rezervasyon ve sorularınız için:

info@cekturk.com
+420 775177364
Whatsapp: +905354182108

Prag’da Gezi ile İlgili Diğer Hizmetlerimiz:

 turkce rehber cekturk  transfer cekturk tekne turu cekturk  bira bisikleti cekturk bira spa cekturk cekturk-beer-tasting-czech-beer-768x583  bisiklet kiralama cekturk cek restoranları cekturk cek otelleri cekturk  etkinlik bileti cekturk  ucak bileti cekturk  otobus bileti cekturk  pragda-opera-cekturk-768x444 prag_vintage_araba_turu_cekturk-400x267 httpswww.tripadvisor  26cb1c551c22ee82c0dfc960c0e09e8a--glass-design-d-art images