Prag Orta Çağ Gecesi

Prag Orta Çağ Gecesi


Prag tatilinizde Orta Çağ gecesi deneyimi yaşamak ister misiniz? Avrupa tatili denince Türkler için ilk akla gelen şehirlerden biri olan Prag‘da, sizi yüzyıllar öncesine götüren Orta Çağ gecesi… Soru ve rezervasyonlarınız için bize ulaşın: info@cekturk.com, +420 775177364 (WhatsApp için: +90 5354182108)

“Öncelikle ÇekTürk’e çok teşekkürler. Orta Çağ gecesi gayet keyifli bir akşamdı. Gösteriler eğlenceli ve enteresandı. Servis iyiydi, yemekler beklediğimizden de güzeldi.”

Hakan Köksal

orta_cag_prag_cekturk

“Prag Orta Çağ gecesi, tavernası mükemmeldi. Mekanın ambiyansından, personelin konukseverliğinden ve fiyatlardan memnunuz.”  

Raif Kural

Ortaçağ yemekler, dansları, şovları ve atmosferi sayesinde, Prag’da unutulmaz bir gece geçireceksiniz. Prag şehir merkezinde, her akşam saat 20:00’de başlayan bu gösteri boyunca, eski çağların etkisinden çıkamayacaksınız. Eski zamanlardaki ısınma problemi nedeniyle yerin altına yapılmış olan tavernada, sınırsız içki ve oldukça doyurucu menülerin tadına varacaksınız. Çek – Türk kurucularımız olarak Prag’daki bu tavernayı sizler için ziyaret ettik ve çok keyif aldık.




Çek gecesi Türk misafirlerimizden Nesrin Acicbe’nin 2016 baharında ziyaret ettiği Orta Çağ gecesinden videolarını aşağıda görüntüleyebilirsiniz:

Prag Orta Çağ Gecesi Jonglör Şovu:

Ateş Dansı Şovu

Bu videoda ateş dansçısının Türk misafirlerimiz ile şakalaştığını görebilirsiniz. Ne kadar interaktif ve eğlenceli bir şov olduğuna tanık olabilirsiniz:

ÇekTürk olarak ise, bu eğlenceli gece dışında sıkça karıştırılan Çek gecesinden bahsetmek isteriz. Geleneksel Çek folklorik gecesi olarak tanımladığımız bir diğer gecede de, adı üzerinde Çekya’nın geleneksel kostümleri, folklorik dans ve müzikler, bol bol Moravya şarabı gibi farklı tatta bir eğlence bulacaksınız. Çek gecesi ile ilgili bilgi için tıklayınız.




Bunlar dışında size Prag gezisi ve Prag’dan günübirlik turlar için destek verebiliyoruz! Prag’da Türkçe rehber eşliğinde, özel aracınız ile gezinizin tadına varabilirsiniz.  Çekya gezi yazılarımızı okumak için tıklayınız.


Orta Çağ gecesi ve diğer turizm istekleriniz (Türkçe rehber, Mozart gecesi, vintage araçlar ile Prag turu, havaalanı transferi vb.) için detaylı bilgi ve rezervasyonlarınız için iletişim:
info@cekturk.com
+420 775177364