Yoksa Çekya’da Hala Ehliyetiniz Yok Mu?

Yoksa Çekya’da Hala Ehliyetiniz Yok Mu?


Yoksa hala Çek Cumhuriyeti’nde ehliyetinizi almadınız mı? Erteleyip duranlar, sırf bu yüzden araba kullanamayanları, araç kiralayamayanları bu tarafa alalım!

ÖNEMLİ NOT: Çekya’da sıfırdan başvuru yaparak ehliyet alabilmeniz için Çek oturumunuz olması gerekmektedir. Ancak yeni çipli Türk ehliyetiniz var ise, bunu Çek ehliyetine dönüştürebilirsiniz.

Prag_surucu_ehliyet_kursu

Çek Cumhuriyeti’nde sıfırdan başvuru yapıp, sürücü kursuna kaydolup ehliyet almak aslında çok kolay çünkü ÇekTürk güvencesi ile sürücü kursuna yazılabilir, hızlı ve etkin şekilde ehliyetinize sahip olup Avrupa yollarına düşebilirsiniz. Hem de İngilizce bilenler eşliğinde, gerektiğinde Türkçe çevirmenler eşliğinde. Bize info@cekturk.com adresimizden ulaşmanız yeterli! 

     

Öncelikle şunu bilmekte fayda var, eski tip Türk ehliyetiniz maalesef Çek Cumhuriyeti’nde işinize yaramıyor. Çek ehliyeti almanız ve burada geçerliliği olması şart. Yeni tip çipli Türk ehliyetinizi ise Çekya’da değiştirebilirsiniz.

Her sene yabancılar dahil 600 öğrenciyi ağırlayan, 16 eğitimci ile güçlü kadroya sahip ve hemen herkesin İngilizce bildiği, 18 tertemiz araca sahip, Prag çevresinde 20 çıkış noktası bulunan, uzun çalışma saatleri (hafta sonları dahil) ile fark yaratan, Prag’da bulunan bu sürücü kursunun sahibi ise hikayelerini aşağıdaki gibi anlatıyor:

We established our driving school with the clear aim to offer perfect services for students, that cannot be found elsewhere. Students are not interested in shouting instructors, dirty cars or shortened driving. That is why we said to ourselves that we had to do it differently. And according to the number of students that grows every year, it seems that we have chosen the right path.”

Detaylı bilgi için Prag’da sürücü kursu ve ehliyet ile ilgili sayfamızı buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz. Tüm detayları, kurs programları, fiyat bilgileri ve ödeme şekillerini görebilirsiniz.

Prag_ehliyet_nasil_alinir

İletişim:
info@cekturk.com
+420 775 177 364
Whasapp: +905354182108
     
Keyifli sürüşler! 🙂