ÇekTürk Youtube’da!

ÇekTürk Youtube’da!


ČeskoTurecko / ÇekTürk, Facebook, Instagram, Linkedin, Twitter gibi sosyal medya kanallarından sonra, şimdi de Youtube’da! Çekya hakkında Türkçe blog, Türkiye hakkında Çekçe blog ile bir ilki gerçekleştiren ÇekTürk kuruluşumuz; aynı şekilde Çekya hakkında Türkçe bilgiler paylaştığı, Türkiye hakkında Çekçe bilgiler paylaştığı Youtube kanalı ile bundan böyle sizlerle. ČeskoTurecko / ÇekTürk Youtube kanalımızı takip etmek için tıklayın.

Üye olmak için videoların hemen altındaki subscribe / abone ol butonuna tıklayabilirsiniz ve bildirimleri açarak, her yüklediğimiz videoda size bildirim gelmesini sağlayabilirsiniz.

Çek – Türk kurucular olarak Youtube tanıtım videomuz, Türkçe ve Çekçe olarak  aşağıda:

Çekya hakkında ticaret, eğitim, turizm, sigorta, emlak, çeviri gibi hizmetlerimizin tamamı için ise bize ulaşın: info@cekturk.com , +420775177364

Sosyal Medyada ČeskoTurecko / ÇekTürk:

Hem Çekya hem Türkiye’den takipçilerimiz olduğu için, hem Çekçe hem Türkçe olarak yürüttüğümüz sosyal medya kanallarımıza göstermekte olduğunuz yoğun ilginiz için çok teşekkür ederiz. Çekya’da yaşam, kültür, sanat, etkinlikler, Çekya’da eğitim , Çekya’da Erasmus gibi birçok farklı alanda Türkçe olarak bilgi paylaşımı yapmaktan mutluluk duyuyoruz.

Çekçe ve Türkçe olarak yürüttüğümüz kanallarımızın:

Çekya hakkında Türkçe blog yazılarımızın tamamına ulaşmak için tıklayın.

Türkiye – Çekya Youtube Kanalı: ČeskoTurecko / ÇekTürk

Bugüne kadar https://www.youtube.com/channel/UCShvvqdGzk-urz58oCeMyAg/

Vyšehrad Parkı’nda çektiğimiz, Prag hakkında videomuz ise:

Çekya hakkında Türkçe, Türkiye hakkında Çekçe bilgiler dışında, her iki ülkede sunmakta olduğumuz profesyonel hizmetler aşağıdaki gibi:

Çekya’da eğitim, turizm, ticaret, sigorta, emlak, çeviri gibi konularda bize her zaman ulaşabilirsiniz:
info@cekturk.com
+420775177364