Survivor Nisa Prag Röportaj Videoları

Survivor Nisa Prag Röportaj Videoları


Survivor Nisa, Eylül ayında bir süreliğine, doğduğu ve yaşadığı yer olan Prag’daydı. ČeskoTurecko / ÇekTürk olarak bizimle 17 Eylül 2020 tarihinde Prag’da Anděl bölgesinde bir cafe buluştu ve yaklaşık iki saatini ayırarak çok keyifli iki röportaj gerçekleştirdi. Peki Survivor Nisa Çekçe neler söyledi? Survivor anıları, fanları, arkadaşları  ailesi, gelecek planları ve daha fazlası hakkında tüm merak ettikleriniz YouTube videolarımızda! 

Hem Nisa, hem genel olarak Çekya, Prag hakkında her şey için, ÇekTürk’ü sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz: FacebookInstagramTwitter – Youtube
Survivor Nisa Röportaj Türkçe:

20 Eylül 2020 Pazar günü, ČeskoTurecko / ÇekTürk YouTube kanalımızda yayınladığımız Nisa röportaj videosu, sizlerden çok yoğun ilgi gördü. Tekrar yoğun ilginiz için teşekkürler. Sevgili Nisa’ya ise, bize kısıtlı zamanında bu kadar bol vakit ayırdığı için çok teşekkür ediyoruz. 🙂 Ve kendisini tanıdığımız gibi; hep kendisi gibi samimi, içten, güleryüzlü kalmasını diliyoruz.

Survivor’da en çok zorlandığı anlar, açlık, özlem, parkurlar ve oradaki arkadaşlıkları, kameralara oynayanlarla ilgili tüm açıklamaları bu 35 dakikalık röportajımızda:

Survivor Nisa Çekçe Röportajı:

27 Eylül 2020 Pazar günü ise, Nisa ile Çekçe yapılan ilk röportaj, tabii ki Çekçe altyazı ile sizlerle. YouTube kanalımıza abone olmayı ve bildirimleri açmayı unutmayın! Nisa Çekçe röportaj video linki için tıklayın.

Survivor Nisa Rajska Yemeği Hayranı!

Nisa’nın en sevdiği yemek olan rajska yemeğini paylaştığımız blog yazımı için tıklayın. Raska ile rajska pişirdiğimiz YouTube videomuz ise aşağıda:

  • Survivor Nisa Çekçe konuşuyor blog yazımız için tıklayın.
  • Nisa’nın en sevdiği yemek rajska tarifi için tıklayın.
ÇekTürk’ü sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz: FacebookInstagramTwitter – Youtube 

Çekçe ile ilgili blog yazılarımızın tamamı için tıklayın.

Çekçe kurs, Çekçe özel dersler, Çekçe çeviriler, Prag Çekçe hazırlık eğitimi ve daha fazlası için iletişim:
info@cekturk.com
+420775177364