Sigorta

Sigorta


Çek sağlık sigortası yaptırmak isteyenler için ÇekTürk online kolaylık sunuyor, hem de anadilinizde yani Türkçe olarak. Çekya sigorta sorularınız için bize her zaman ulaşabilirsiniz: info@cekturk.com , +420775177364

1) PVZP Sağlık Sigortası (VZP Sigorta)

PVZP sigorta veya VZP sigorta olarak bilinen bu Çek sağlık sigortası,

PVZP sigorta firmasından, Çek sigortanızı online satın alabilirsiniz: www.cekturk.com/tr/pvzp-saglik-sigortasi

  PVZP Medical Insurance Online

2) Maxima Sağlık Sigortası

Çek sigorta firmalarından olan MAXIMA sigorta firmasından sigortanızı satın alabilirsiniz. Maxima sigorta satın almak için tıklayın.

3) Uniqa Sağlık Sigortası 

Uniqa sigorta satın almak için tıklayın.


Çek Sağlık Sigortası Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Not: Çek sağlık sigortası fiyatları birçok kritere (yaş, kalınacak süre, kalınacak tarihler, öğrencilik durumu, firma vb.) göre değiştiğinden dolayı, en sağlıklısı formdan hesaplamanızı yaparak, sonrasında kolayca online ödeme yaparak almanız olacaktır:
  • Çekya’da 90 günden fazla kalacaksanız, kapsamlı sağlık sigortası (comprehensive health insurance) yaptırmanız istenir. Çekya’da uzun dönem kalacaksanız, en az 60.000 EUR teminatlı sigorta yaptırmanız istenir.
  • Sigorta formunu doldurup, online ödemenizi yapmanızdan hemen sonra sigorta poliçeniz mail adresinize Çekçe olarak ulaşır. Sigorta poliçesinin çıktısını alarak, konsolosluğa veya diğer resmi kurumlara götürmeniz yeterli olmaktadır.
  • Öğrenci iseniz formda ‘öğrenciyim’ seçmeyi ve öğrenci indiriminizi almayı unutmayın. (Bazı firmalarda belirli bir yaşa kadar indirim olduğunu unutmayın.)
—-

Çekya sağlık sigortası, Çek vizesi, Çekçe çeviri, Çekya eğitim danışmanlığı, Prag yurt araştırması ve daha fazlası için bize ulaşabilirsiniz:
info@cekturk.com
+420775177364