Çek Cumhuriyeti Erasmus Sigorta ve Vize

Çek Cumhuriyeti Erasmus Sigorta ve Vize


Yine bir akademik dönem yaklaştı ve yine siz Çekya Erasmus öğrencileri tarafından bize en çok sorulan soru sigorta olmaya başladı! 🙂 Çek Cumhuriyeti Erasmus sigorta hakkında merak ettiğiniz her şey bu yazımıda yer alıyor.

Çek Cumhuriyeti Erasmus Sigorta

Çekya Erasmus sigorta için birlikte çalıştığımız öğrencilerimizin referansları aşağıdaki gibi:

Necati Mert Mahmutoğlu: “Satın almış olduğum Çek sağlık sigortamın tarihini değiştirme işlemlerimle ilgili sorunum kısa sürede halledildi. Yardımlarınız için size, ÇekTürk’e çok teşekkür ederim.”

Mert Kırkağaç: “ÇekTürk’e sigorta şirketi önerileriniz ve destekleri için teşekkür ederim. Sayenizde her şeyi hızlıca hallettik.”

Yağmur Özdoğan: ‘Çek sigorta şirketinin bana gösterdiği kaza sigortası ile ilgili maddeyi okuluma gösterdiğimde kabul ettiler, bir sıkıntı çıkmadı. Yardımınız sayesinde sıkıntısız geçirdim bu süreci, tekrar teşekkür ederim.’

Kağan Bilgiç: “Çek sağlık sigortamı, sizin yönlendirmeniz sayesinde PVZP firmasından yaptırdım. Dediğiniz gibi, mail adresime yollanan sigorta poliçesinin Çekçe çıktısını almam yeterli oldu. Çekya sigorta satın alma işlemimi kolaylaştırdığınız için teşekkür ederim.”

Elçin Tören“Çek Cumhuriyeti’nde olduğumdan beri sağladığınız hizmetler ve desteğiniz için çok teşekkür ederim. Çekya’da her türlü çeviri ve sigorta işlerimde sizden destek aldım ve çok memnun kaldım.”

Çek Cumhuriyeti TR CZ 111 Belgesi

Çek sigortası yerine geçen bir belge de, eğer Türkiye’de 1. derece yakınınızdan sigortalı iseniz, SGK’dan alabileceğiniz bu TR CZ 111 belgesidir. TR CZ 111 belgesi sigorta yerine geçer mi? sorunuzun cevabı ve daha fazlası bu yazımızda.

TR CZ 111 Belgesi Nedir

Çek Cumhuriyeti Erasmus Vize

Sabıka kaydı, hibe belgesi gibi birçok belgenin hazırlanması, başvuru formunun doldurulması Çekçe noter onaylı çeviriler ve daha fazlası için her zaman bize ulaşabilirsiniz. Çekya Erasmus vizesi için birlikte çalıştığımız

Çek Cumhuriyeti öğrenci Vizesi için Gerekli Evraklar

  • Çek Cumhuriyeti Erasmus aylık gider hakkında fikir edinmek için Prag öğrenci masrafları yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.
  • Çekya yurt bilgi için tıklayın.
  • Çek cumhuriyeti Erasmus ekşi sözlük üzerinden yorumlar için tıklayın.
  • Çek Cumhuriyeti Erasmus staj yazılarımızın tamamı için tıklayın.

Çekya sağlık sigortası, Çek Erasmus vizesi, Çekya’da eğitim danışmanlığı, belgeler ve Çekçe çevirileri, konaklama ve daha fazlası için bize ulaşabilirsiniz:
info@cekturk.com
+420775177364
Whatasapp: +905354182108