Çek Sağlık Sigortası: Maxima, Uniqa, PVZP

Çek Sağlık Sigortası: Maxima, Uniqa, PVZP


Çekya Erasmus programı 2. dönem yolda! Çek sağlık sigortası, Çek Cumhuriyeti Erasmus sigorta, Çek Cumhuriyeti seyahat sigortası, Prag Erasmus sigortası… İsmine ne derseniz deyin, Çek vizesi için ihtiyacınız olan Çek sağlık sigortası ile ilgili bize sorduğunuz tüm soruların cevabı bu yazımızda!

  • Çek sigortası online satın almak için tıklayın.
  • Çekya seyahat sağlık sigortası sorularınız için iletişim: info@cekturk.com , +420 775177364
  • Çek sigorta yazılarımızın tamamına ulaşmak için tıklayın.

Çek Sigorta Fiyatları:

Bize en sık sorduğunuz sorulardan biri Çek sağlık sigortası fiyatı... Ancak sağlık sigortası fiyatları birden fazla kritere (yaş, öğrencilik durumu, kalacağını süre, tarihler, sigorta türü vb.) bağlı olarak değişiklik gösterdiğinden dolayı, en sağlıklısı hızlıca online formları bilgileriniz ile doldurup, kendi hesaplamanızı yapmak ve size en uygun olan Çek sağlık sigortası opsiyonunu satın almanız olacaktır.

Çek Sigorta Şirketleri:

Çek Cumhuriyeti’nde sağlık sigortanızı online olarak kolayca, sizlere sunduğumuz 3 firmadan (Maxima sigorta, Uniqa sigorta, PVZP sigorta) online forma bilgilerinizi girerek fiyat hesaplamanızı yapabilirsiniz ve kendinize en uygun olanı online satın alabilirsiniz:

  • UNIQA sigorta online satın almak için tıklayın. (Türkçe dil seçeneği)
  • Maxima sigorta online satın almak için tıklayın.
  • PVZP sigorta online satın almak için tıklayın.

Çek Sigortası – Önemli Bilgiler:

!! Sigortanızı online satın almanızdan sonra email adresinize pdf dosyası olarak sigorta poliçeniz ulaşacaktır. Bunun çıktısını alarak konsolosluğa yanınızda götürmeniz yeterli olacaktır. Resmi kurumlarda geçerlidir.

!! Öğrenciyseniz, formlarda “öğrenciyim” seçeneğini seçerek, öğrenci indiriminizi almayı unutmayınız! 

!! Gidiş – dönüş tarihlerinizden bir gün önce ve sonrasını kapsayacak şekilde sigortanızı alınız.

Çek sigortası ile ilgili tüm blog yazılarımızı görüntülemek için tıklayın.

TR / CZ 111 Belgesi Hakkında:

Yine bize en sık sorduğunuz sorulardan biri olan, Türkiye’de ailenizden sigortalı olup da, yine de Çekya sağlık sigortası ihtiyacınız olup olmadığı. TR / CZ 111 belgesi hakkında detaylı blog yazımızı görüntülemek için tıklayın.

TR CZ 111 Belgesi Nedir

Çek sigortası, Çekçe çeviri, Prag’da konaklama, Çek üniversitelerinde eğitim, Macar üniersitelerinde eğitim gibi birçok konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz:
info@cekturk.com
+420 775177364
Whatsapp: +905354182108