Yepyeni: PVZP Sigorta

Yepyeni: PVZP Sigorta


Vizeniz için zorunlu Çek sağlık sigortanızı Çek firmalardan almak sizler için her zaman bir soru işareti. ÇekTürk olarak sizler için yepyeni bir Çek sigorta şirketi ile anlaştık: PVZP Sigorta

 • PVZP sağlık sigortası online satın almak için tıklayın.
 • UNIQA, MAXIMA Çek sigorta şirketlerinden satın almak için tıklayın.
 • Çek sigorta yazılarımızın tamamına ulaşmak için tıklayın.
 • Çekya seyahat sağlık sigortası sorularınız için iletişim: info@cekturk.com , +420 775177364

Logo PVZP 160 x 160 px

AB vatandaşı olmayan kişilerin (öğrenci / turist / iş adamı) Çek Cumhuriyeti’ne gelirken Çek sigortası yaptırması zorunludur. Seyahat sigortası, zorunlu olmasının dışında aslında sizlere çok kolaylık sağlar. Çek Cumhuriyeti’nde sağlık sigortanızın olmadığını varsayalım ve Çek Cumhuriyeti’nde doktora gitmeniz gerektiğinde tedavinizin bütün masraflarını siz karşılayıp, ek bir gider edinmiş olacaksınız!

Çek Sigortası – Ankara mı İstanbul mu?

Ayrıca eğer vizenizi Ankara’dan alacaksanız, vizeniz çıkmadan önce sağlık sigortası prosedürünü halletmeniz gerekmektedir. Fakat vizenizi İstanbul’dan alırsanız, Ankara’daki gibi bir gereklilik yoktur. Güncel ve doğru bilgiler için lütfen konsolosluk web sitelerini ziyaret edin. Uzun dönem (90 gün ve üzeri) Çek Cumhuriyeti’nde kalacak birinin, Türkiye’den aldığı sağlık sigortası geçerli olmamaktadır.

ÇekTürk olarak, her resmi kurum için geçerli sigortalar sağlayan en güvenilir ve profesyonel sigorta şirketleri ile işbirliği yapıyoruz. ÇekTürk, Türk müşterilerimize daha etkin bir şekilde yardımcı olmak için eşsiz bir şey yaptı! ÇekTürk, UNIQA sigorta şirketi ile büyük işbirliği yaparak, sadece online sağlık sigortası formunu Türkçe olarak sunmaktadır. İşbirliği yaptığımız tüm sigorta şirketleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıklayınız.

ÇekTürk olarak, sizler için her zaman hizmetlerimizi geliştirmeye ve yenilerini eklemeye devam ediyoruz. Şimdi de PVZP Çek sigorta şirketi ile işbirliğimizi duyurmaktan mutluluk duyuyoruz!

PVZP Çek Cumhuriyeti’ndeki en büyük sigorta şirketlerinden VZP CR’nin şubesidir. VZP, Çek Cumhuriyeti’nde özel ve kamu sağlık planları sunan ilk ve en büyük sağlık sigortası şirketidir.

PVZP, Çek Cumhuriyeti’nde varlığını 2004’ten beri devam ettiren firma, uluslararası alanda 1993’ten bu yana uluslararası alanda tecrübeye sahip olan VZP CR sigortanın Çek Cumhuriyeti’ndeki oluşumudur. VZP CR, uzun yıllardır yurtdışında yapılan tıbbi masrafların sigortası ve yabancılar için sağlık sigortası yapmakta ve bu alanda güçlü bir pazar konumu oluşturmuştur. PVZP, en fazla kurum ile işbirliği yapmış olan sağlık sigortası firmasıdır, bu sigorta ile istediğiniz sağlık kuruluşundaki istediğiniz doktordan tedavi almanız mümkündür!

PVZP firması, 3 farklı Çek sağlık sigortası seçeneği sunmaktadır:

1. Yabancılar için Temel Sağlık Sigortası – ZZPC

Sağlık sigortası yaptırmak isteyenler için temel düzeyde güvence veren, öğrenciler ve turistler için uygun olan bu sigortayı yaptırmak ise çok kolay! Bu sağlık sigortası, 1 gün ile 36 ay arasında değişen bir sürede düzenlenebilir. Satın almak için tıklayınız.

pvzp_saglik_sigortasi_acil_durum_saglik_sigortasi_icon_250

2. Yabancılar için Kapsamlı Sağlık Sigortası – KZPC PLUS


Sağlık sigortası yaptırmak isteyenler için kapsamlı düzeyde güvence veren, profesyonel çalışanlar, hamile kadınlar için uygun olan bu sigortayı yaptırmak çok kolay! Bu sağlık sigortası, 4 ile 60 ay arasında değişen bir sürede düzenlenebilir. Satın almak için tıklayınız.

pvzp_saglik_sigortasi_kapsamli_saglik_sigortasi_plus_icon_250

3. Yabancılar için Kapsamlı Sağlık Sigortası Özel – KZPC EXCLUSIVE

Sağlık sigortası yaptırmak isteyenler için yüksek kapsamlı premium güvence veren; profesyoneller, profesyonel sporcular, hamile veya yeni anneler için uygun olan bu sigortayı yaptırmak çok kolay! Satın almak için tıklayınız.

 pvzp_saglik_sigortasi_kapsamli_saglik_sigortasi_exclusive_icon_250

PVZP’den yabancılar için sağlık sigortası almak için yapmanız gerekenler:

 • ÇekTürk websitesinde sigorta sayfasına girmek ve PVZP’yi seçmek
 • Açılan yeni sayfada, hangi tip sigortayı istediğinize bağlı olarak onun üzerine tıklamak: ZZPC, KZPC PLUS, KZPC EXCLUSIVE
 • Doldurmanız gereken boşlukları doldurmak: İsim – soyad – doğum tarihi – sigorta başlangıcı/sonu – pasaport numarası vb. bilgileri doldurmak. Fotoğrafı daha detaylı görüntülemek için tıklayınız.
 • Ödemenizi yapmak: Online sistemde kredi kartı ile ödeme yapmanız gerekmektedir.
 • Son olarak, kısa süre içerisinde sahip olduğunuz sigortanızı poliçenizi belgelemek: Satın alma işleminizden sonra, sigorta poliçeniz online sisteme girmiş olduğunuz e-posta adresinize PDF olarak hemen ulaşmaktadır.
 • Online satın alma avantajı: Sağlık sigortanızı online olarak satın almanız, mağazadan satın almanıza kıyasla indirimlidir.
 • Dil avantajı: ÇekTürk, Türkçe (UNIQA) ve İngilizce (MAXIMA, PVZP) sigorta formu seçenekleri sunar ve sigorta poliçeniz Çek konsolosluğunun talep ettiği şekilde size Çek dilinde gönderilecektir!
 • Öğrenci indirimi: Öğrenciler, satın alırken “öğrenci” seçmeyi unutmayınız ki öğrenci indiriminizi kaçırmayınız!
 • Sigortanı geliş tarihinden en az bir gün önce ve dönüş tarihinden az bir gün sonrayı kapsayacak şekilde yaptırmayı unutma!

Hepsi bu kadar! Son olarak yapmanız gereken, e-postanıza gelen sigorta poliçenizin PDF olarak çıktısını almak! Artık sağlık sigortanız da tamam! Şimdi Çek Cumhuriyeti için valiz hazırlamaya başlayabilirsiniz!

“Satın aldığım Çek sağlık sigortamın tarihlerini değiştirmeyle ilgili sorunum kısa sürede halledildi. Yardımlarınız için size, ÇekTürk’e çok teşekkür ederim.”

Necati Mert Mahmutoğlu, Ağustos 2017

Geniş doktor ve hastane ağına sahip, uluslararası alanda uzun yıllar deneyimi olan PVZP şirketi ile işbirliği yapmaktan çok memnunuz! ÇekTürk olarak, Çek sağlık sigortanız için iki tane daha güvenilir Çek sigorta şirketi sunuyoruz: UNIQA ve MAXIMA. Sadece 10 dakika alarak online olarak sağlık sigortanızı kolayca satın alabilirsiniz!

Daha ayrıntılı bilgi ve Çek sağlık sigortanızı online satın almak için tıklayınız

cek_saglik_seyahat_sigorta_cekturk_prag

Eğer hangi Çek sigortasını alacağınız konusunda hala kararsız iseniz veya dil, form, ödeme ile ilgili zorluklar yaşıyorsanız, sorularınız için iletişim:
info@cekturk.com
+420775177364