ÇekTürk Yepyeni : Rent A Car

ÇekTürk Yepyeni : Rent A Car


ČeskoTurecko / ÇekTürk olarak, yepyeni hizmetimizi mutlulukla sunuyoruz : Çek Cumhuriyeti ve 167 farklı ülkede araç kiralama! Arkadaşlarınızla Avrupa’da ekonomik bir şekilde “road trip” yapabilir, ailenizi de alıp bir çok farklı şehir ve ülkeyi gezebilirsiniz. 

Dünya çapında 43000’in üzerinde kiralama noktasıyla her yıl 7,1 milyon kiralama hizmeti veren, 167 farklı ülkeden müşterisine güvenilir global bir sistem tabanına sahip bir şekilde hizmet veren dünyanın en büyük araç kiralama servisiyle birlikte çalışmaktan ve bunu sizlere duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.  Hem de Türk kullanıcılarımız için, her şeyi Türkçe olarak sunuyoruz.

cekturk-car-rentral

Araç Kiralama Firmasının Avantajları;

  • Dünyanın her yerinde, tüm büyük araç kiralama şirketleriyle çalıştığı için, istediğiniz aracı en uygun fiyata ve en iyi hizmetle size sunmak.
  • Müşterilere, dünya genelindeki bütün araç kiralama şirketlerine tek bir noktadan, zaman kaybetmeden erişerek en iyi fiyatları en iyi hizmetle almanın rahatlığını sağlamak,
  • Haftanın 7 günü açık olan çok dilli çağrı merkezi sayesinde dünyanın neresinde olursanız olun ücretsiz telefon hattımızdan ulaşabilir, rezervasyon değişikliği vb. hizmetler için ayrıca bir ücret ya da ekstra kredi kartı kullanma ücreti almamak.

Yüzlerce şehir seçeneğinden birini seçip, dilediğiniz şehre, konforlu – ekonomik – rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki formu doldurmanız yeterli! 

Prag’da araba kiralama için iletişim:
info@cekturk.com