Maxima Sigorta

Maxima Sigorta


Maxima Sigorta, Çekya’nın önde gelen sağlık sigortası firmalarından biri olarak bilinir. Birçok Türk öğrenci, Çek vizesi için zorunlu sağlık sigortasını yaptırırken, Maxima sigorta uygun fiyatlı olduğundan tercih edebilir. Maxima sağlık sigortanızı aşağıdaki formu doldurarak kolayca alabilir, online ödemenizi yaptıktan sonra mail adresinize ulaşan pdf sigorta poliçe pdf formunuzun çıktısını alarak tüm resmi kurumlara (konsolosluk, yabancılar polisi vb.) götürebilirsiniz. Çek sağlık sigortası sorularınız ve iletişim: info@cekturk.com

Maxima sigorta online satın almak için tıkla.

Çek sağlık sigortası birçok farklı kritere göre farklılık göstermektedir. Yaş, öğrencilik durumu, kalınacak süre, kalınacak tarihler ve daha fazlası… Bu nedenle en sağlıklısı Çek Cumhuriyeti büyük sigorta şirketleri formlarını doldurarak, kendi hesaplamanızı yapmanız olacaktır. Formları doldurmak, genel bilgilerinizi girmek 5 dakikanızı bile almayacaktır:

  • MAXIMA sağlık sigortası online satın almak için tıkla.
  • UNIQA sigorta  online satın almak için tıkla.
  • PVZP sigorta online satın almak için tıkla.
logo_maxima_pojistovna_160 logo_pojistovna_uniqa_160_160 Logo PVZP 160 x 160 px

DİKKAT DİKKAT – Çek Sağlık Sigortası İçin Dikkat Etmeniz Gerekenler:

  • Çekya’da 90 günden fazla kalacaksanız, kapsamlı sağlık sigortası yaptırmanız istenir.
  • Çekya’da uzun dönem kalacaksanız, 60000 EUR teminatlı sigorta yaptırmanız istenir.
  • Sigorta formunu doldurup, online ödemenizi yapmanızdan hemen sonra sigorta poliçeniz, formda belirttiğiniz mail adresinize ulaşır. Bunun çıktısını alarak, konsolosluğa götürmeniz yeterli olmaktadır.

Çek sağlık sigortası ile ilgili tüm blog yazılarımıza ulaşmak için tıklayınız.

Çekçe çevirileriniz, Prag’da konaklama ve Çek sağlık sigortanız, Maxima sigortası ile ilgili sorularınız için bize her zaman ulaşabilirsiniz:
info@cekturk.com
+420 775177364