Çek Medikal Firmasının Türk Partner Arayışı

Çek Medikal Firmasının Türk Partner Arayışı


Çek medikal firmasının Türkiye distribütörü olmak ister misiniz? Elektrocerrahi ve Kriyocerrahi ürünleri ve aksesuarlarının üretim  ve satışını yapan Çek medikal firması Special Medical Technology (SMT), ČeskoTurecko / ÇekTürk aracılığıyla ürünlerini Türkiye’de satabilecek tecrübeli distribütör arıyor. 

SMT’nin ürünleri dişçilik ve veteriner ameliyatları dahil olmak üzere bir çok cerrahi işlem için uygundur.
Elektrocerrahi nedir?

Elektrocerrahi, biyolojik dokuları kesme, biyopsi alma ya da pıhtılaşma için bir araç olarak,  yüksek frekanslı elektrik akımı uygulamasıdır. Yararı en az kan kaybıyla düzgün kesik açmaktır.

Elektrocerrahi için SMT, Radyo Frekanslı / Yüksek Frekanslı Elektrocerrahi jeneratörün bir dijital hattı olan SMT BM M PERFECT ürünlerini sunmaktadır.Ürün bütün sistemi saniyede 100 kez denetleyen ve kontrol eden yerleşik bir mikrobilgisayar tarafından yönlendirilir. Böylece, hastaların güvenliği en yüksek seviyede sağlanır.

electrosurgery_smt_bmm_czech_producer

 

Kriyocerrahi nedir?

Kriyocerrahi hastanelere ve ofis bazlı yerlerde uygulanacak işlemler için uygun olan, ucuz, kolay ve güvenli bir tedavi türüdür.Dokunun dondurularak kontrollü ölmesi işlemidir ve günümüzde tıpta oldukça yaygındır. En büyük avantajı ise doku bozulmasını mükemmel bir kozmetik sonuçla ve en az izle ortadan kaldırmaktır.

smt__cryospray_product_photo_002

SMT birçok kriyo sprey ve kriyokoter sunar.Aşağıdaki videoda uygulanmakta olan kriyo spreyleri ve aksesuarlarının nasıl kullanıldığını izleyebilirsiniz.

SMT doktorların makul ve ulaşılabilir fiyatta, güvenilir,  modern yüksek yararlılık ve kalitede tıbbi araç gereçlerle donatılmasını sağlar.Bu sebeple,Çek Cumhuriyeti’nden ve yurtdışından doktorlar ile çalışarak elektrocerrahi ve kriyocerrahi işlemlerini geliştirmek amaçlanıyor.

ČeskoTurecko / ÇekTürk, SMT’nin resmi partneri olarak, firmanın Türkiye’deki SMT ürünlerini satın almak ve distribütörlüğünü yapmak veya bu inovatif ürünleri kullanmak isteyen potansiyel müşterileri, partnerleri ve distribütörleri ile iletişimlerine aracılık etmektedir.
SMT aşağıdaki gereklilikleri yerine getiren güçlü bir Türk distribütör arıyor:

 • Elektrocerrahi ve kriyocerrahi alanında ürün satma konusunda tecrübeli olması
 • Her yıl elektrocerrahi veya kriyocerrahi sistemlerinden en az 20 adet satması
 • İhalelerde başarılı olma ve geçmişte en az 3 başarılı ihale gerçekleştirmiş olması
 • SMT ürünlerini ülke genelinde satabilmesi
 • Basit servis ve bakım yapabilmesi

Neden SMT ürünlerini seçmelisiniz?

 •         Yüksek kalitede ürünler için makul fiyatlar
 •         AB standartlarına uygun ürünler
 •         Tüketici ücretlerini azaltmak için “EUR 1” gümrük anlaşması
 •         Ürünlerin Avrupa’nın merkezinde yer alan Çek Cumhuriyeti’nde üretilmesi
 •         Ürünlerin antibakteriyel ve nanoteknoloji ile korunması
 •         Kolay kullanımı
 •         Düşük ağırlık ve taşınabilir ürünler
 •         Üreticiden ya da yetkili servis merkezinden direkt hizmet
 •         Güvenli (elektrokoter tarafından otomatik olarak saniyede 100 defa kontrol)
 •         2+3 yıl olarak garanti süresini attırma olanağı

ČeskoTurecko / ÇekTürk, Türkiye ve Çek Cumhuriyeti arasındaki iş dünyası ve kültürel etkileşimleri sağlama da tecrübeli bir liderdir. ČeskoTurecko / ÇekTürk hem Türk hem Çek marketleri hakkında bilgi sahibidir ve her iki ülkede güçlü iletişim kanalları ve ağları bulunmaktadır.
Avrupa standartlarına uygun medikal araçları 25 seneden fazla bir süredir tasarlayan ve üreten SMT, bu ürünleri 53’ten fazla ülkeye satmaktadır.Türk müşteri ve partnerleri düzenli olarak katıldıkları uluslararası Arab Health ve MEDICA gibi fuarlardan tanıyor olabilirler.

SMT Arab Health

SMT’nin elektrocerrahi ve kriyocerrahi ürünlerini satın almak veya ürünlerin distribütörlüğünü yapmak istiyorsanız bize ulaşın:
info@cekturk.com
+420 775 177 364