ÇekTürk Yepyeni : Prag’da Fuar Hizmetleri

ÇekTürk Yepyeni : Prag’da Fuar Hizmetleri


Talep ve sorularınız üzerine, ČeskoTurecko / ÇekTürk olarak, Çek Cumhuriyeti’nin en büyük, en etkin ve en çok bilinen fuar merkeziyle birlikte çalışarak, Türk vatandaşlarımıza Prag gibi gözde bir şehirde fuar katılımcısı olma şansı sunuyoruz! Konu ile ilgili tüm detayları sizin için Türkçe olarak aşağıda paylaşıyoruz :

1990’nın başlarından beri ticari fuar organizatörlüğünün lideri konumunda bulunan firma, her yıl 50’ye yakın farklı sektörlerde fuar organize etmektedir. Aynı zamanda Prag’ın en büyük fuar yerinin sahibi ve operatörüdür. Katılımcılara, ziyaretçileri en rahat ticari fuarı sunacak arka plana sahip fuar merkezi Avrupa’nın kalbi Prag’da yer almaktadır.

pva pvaa

Çek Cumhuriyeti’nin başkenti Prag Letňany yer alan en büyük ve en modern yapıya sahip fuar merkezi en iyi en kaliteli hizmeti vermek amacıyla ses ve video teknolojisiyle donatılmış, şehir merkezine kolay ulaşımın yanı sıra geniş kapasite park alanına sahiptir. Ticari fuarların yanı sıra, sergiler, konferanslar, spor aktiviteleri, konserler, tiyatroluk performans ve partiler düzenlenmektedir. Her yıl 80’nin üzerinde sergi, fuar vb. ev sahipliği yapan fuar merkezi, 600.000 insanın ziyaret ettiği, 30’dan fazla ülkeden 5.600’den fazla firma kendilerini temsil etmektedirler.

Katılmak istediğiniz fuar, 2016 Fuar takvim listesinden seçebilirsiniz :

CALENDAR OF FAIRS 2016

Avrupa’nın tam merkezinde konumlanmış Prag gibi gözde bir şehirde, çok sayıda ziyaretçi ve katılımcıyı bir araya getiren, Çek Cumhuriyeti’nin en büyük fuar merkezinde yer alıp firmanızı temsil etmek isterseniz, info@cekturk.com mail adresimizden ve +420 775 177 364 numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.