Hafta Sonu Planı: Prag’da For Gastro & Hotel Fuarı

Hafta Sonu Planı: Prag’da For Gastro & Hotel Fuarı


Prag’da, muhtemelen Çekya’nın tamamında buzzz gibi havalar geldi çattı! Bir de esen rüzgarla beraber, iç mekanlarda nasıl aktiviteler yapabilirim diye düşünür oldunuz.

Tam da yılın bu zamanında, size çok güzel, hem de ücretsiz katılabileceğiniz bir aktivite önerimiz var: Çek Cumhuriyeti’nin en büyük gastronomik fuarı FOR GASTRO&HOTEL 2017, hem de FOR INTERIOR fuarı ile eş zamanlı, PVA EXPO Letnany Prag’da gerçekleşiyor!

Banner_FOR_GASTRO&HOTEL_2017_JPG

Biz de Çek-Türk ortaklığında, Prag’da üretmekte olduğumuz Galavito Heating Table inovatif, infrared dış mekan ısıtıcıları ile bu sene 3. kez FOR GASTRO&HOTEL fuarına katılmaktayız. Dün yani 5 Ekim perşembe günü başlamış olan fuar, 8 Ekim Pazar günü saat 17.00’ye kadar devam edecek.

Galavito Heating Table standımız HALA1’de, 1F1 standında. Milan (Hnátek) ve ben Ece Ergüney, sizi bekliyor olacağız. 🙂

gastro_hotel_galavito_heating_table1

Galavito Heating Table kısaca restoran, otel, barların dış mekanları (aynı zamanda kişisel bahçeleriniz) için geliştirilen inovatif infrared ısıtıcı masaların üretim, satış ve dağıtımının tamamını Prag’dan sağlar. Bu ödüllü, enerji ve para tasarrufu yapan efektif ısıtıcılar, kişileri en çok üşüyen ayak ve bacaklardan ısıtmaya başlayarak, eşsiz ve modern bir yaklaşım sunar. Galavito Heating Table ürünlerinin, şu anda Avrupa ülkeleri başta olmak üzere, tüm dünyaya satış ve dağıtımı gerçekleşmektedir.

Geçtiğimiz son iki yıl  katılmış olduğumuz FOR GASTRO & HOTEL fuarında, 2016 yılında teknoloji ekipmanı kategorisinde bar ve etkinliklerde kullanılabilen 109 cm olup tüm vücudu ısıtan BISTRO modelimiz için GRAND PRIX ödülünü kazandık ve Galavito infrared alttan ısıtmalı masalarımız fuarın ilgi odağı oldu. Bu sene ise FAVORIT yarışmasına katılmış olup, fuarın favori ürünü olup olmadığımız, sizin fuarda doldurduğunuz formlar ve oylar sayesinde Pazar günü belli olacak.

ABF – For Interior & For Gastro 2016

FOR GASTRO & HOTEL 2017 Prag PVA EXPO, 5-8.10.2017 Fuarı – Detaylı Bilgi:

  • Tarih: 5 Ekim- 8 Ekim 2017 (Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar)
  • Açılış Saatleri: Perşembe – Cumartesi: 10.00 – 18.00, Pazar: 10.00 – 17.00
  • Adres: Beranových 667, 199 00, Letnany, Praha 9
  • Sektörler:For Gastro & Hotel Çek Cumhuriyeti’nde düzenlenen, otel ve restoranların gastronomi donanım ve ekipmanları üzerine odaklanmış en büyük profesyonel fuardır. Fuar, gastronomi ve turizm endüstrileri,workshoplar, mobilya,ısıtma sektörleri ile yiyecek içecek ağları için mükemmel bir fırsat.
  • 200’den fazla firma katılımı, birçok gazeteci ve medya kanalının katılımı
  • Galavito fuar web sitesi: for-gastro.cz/en/katalog/detail/?v=23806
  • Galavito Heating Table standı: HALA 1, Stand no: F01

for_gastro_hotel_2017_galavito_heating_table

Galavito Heating Table ürünlerimizle sizleri sıcacık standımızda bekliyoruz!
HALA 1’de Stand 1F1’deyiz.

Hepiniz ücretsiz olarak, FOR GASTRO & HOTEL 2017 fuarına davetlimizsiniz! Ücretsiz biletleriniz için tıklayarak formu doldurunuz.

Galavito Heating Table fuar sorularınız, bahçe ve restoranlarınıza ürün talepleriniz için iletişim:
info@galavito.cz
+420 775177364
www.heatingtable.cz