Prag’da İş Fırsatları Fuarı, 21 Ekim 2017

Prag’da İş Fırsatları Fuarı, 21 Ekim 2017


2014 yılında Çekya’nın Brnojob_spin_ceskoturecko_cekturk şehrinde kurulan Jobspin.cz, Çek Cumhuriyeti’ndeki yabancılara yönelik faaliyet göstermektedir. Jobspin.cz, Prag ve Brno’da üstün dil becerilerine sahip yeni çalışanlar arayan şirketlere, iş ilanları sayesinde hizmet sunmaktadır. JobSpin.cz, Prague.TV ile işbirliği içinde Prag ve Brno’da adayların ve işe alım görevlilerinin bir araya geldiği ve profesyonel ve kişisel bağlantılar kurduğu Multilingual Job Fair (Çok Dilde İş Fuarları) dizisini başlattı. Bu doğrultuda, JobSpin.cz Prag’daki yerleşik kişiler için workshoplar  düzenler.

2017 yılından itibaren de, ČeskoTurecko / ÇekTürk olarak, Jobspin.cz güzel, uzun vadeli ve profesyonel bir ortaklık içerisinde olmaktan mutluluk duyuyoruz.

21 Ekim 2017 Cumartesi günü, JobSpin.cz ve Prague TV ortaklığında gerçekleşecek olan etkinliğe, ücretsiz katılma fırsatını kaçırmayın!

Etkinlik İsmi: JobSpin Multilingual Job Fair
Tarih ve Saat: 21 Ekim 2017; 10:00 – 16:30
Yer: Anglo-Amerikan Üniversitesi, Prag, Letenská 5, Prag 1

Etkinliğin Facebook sayfasına ulaşmak için tıklayınız.

job_spin_cekturk_prag_brno_is_ilanlari
Jobspinz Multilingual Job Fair, şu anda Prag’da iş arayan tüm yabancıların mutlaka katılması gereken bir etkinliktir! Çek Cumhuriyeti’ndeki en büyük, uluslarası ve diğer şirketler, Prag’daki bu iş fuarında, ilk olarak yeterli dil becerilerine sahip çalışanlar arayacaklar. Bu sizin CV’niz hakkında geri bildirim almak için bir şans olabilir. Ayrıca ziyaretçiler, profesyoneller tarafından düzenlen ilginç sunumlara da katılabilir.

Çekya’da firmalar için işe alım, öğrenciler için sağlık sigortası, resmi çeviriler, konaklama, Çek üniversitelerinde eğitim ve diğer hizmetlerimiz için iletişim:
info@cekturk.com
+420 775177364