Çek Cumhuriyeti’nde İş – 14 : Fuarlar

Çek Cumhuriyeti’nde İş – 14 : Fuarlar


ČeskoTurecko / ÇekTürk olarak, Çek Cumhuriyeti’nin en büyük ve en çok bilinen fuar merkeziyle birlikte çalışarak, Türk vatandaşlarımıza Prag gibi gözde bir şehirde fuar katılımcısı olma şansı sunuyoruz!

Çek Cumhuriyeti’nde İş yazı dizimizin tamamını görüntülemek için tıklayınız. 

Çek Cumhuriyeti Fuar:

Yıllara dayanan tecrübelerimiz, her alanda sağladığımız hizmetler sayesinde Çek Cumhuriyeti’nde bulunan en büyük topluluk olma gururunu hem internet sitemiz hem de tüm sosyal medya kanallarımız aracılığıyla  yaşıyoruz. Çek Cumhuriyeti’nin en büyük fuar organizasyon firması sayesinde yılın her zamanında dilediğiniz sektörde Avrupa’nın kalbi, Prag’da şirketinizi ve ürünlerinizi sergilemek üzere temsilci olarak her türlü yardım ve hizmete hazırız.

Prague_tradefair_fuar

Çek Cumhuriyeti’nin Avantajları;

1-) Merkezi Konumu prague-center-of-europe

Çek Cumhuriyeti Orta Avrupa’da yer almasından dolayı bir çok önemli ve büyük şehre yakın, doğu ve batı arasında bir köprü görevi görmektedir. Kara yoluyla gerçekleştirilen doğu ile batı arasındaki ticaretin hemen hepsi Çek Cumhuriyeti üzerinden gerçekleşmektedir.

tourist-statistic

kaynak: http://www.prg.aero/en/business-section/aviation-business/reasons-for-prague/tourism-and-economy/

2-) Turizm

Prag, Český KrumlovKutná HoraKarlovy Vary, Litomyšl şatosu, Telč, Lednice-Valtice bölgesi, Zelená Hora gibi şehir ve bölgeler UNESCO kültür mirası kapsamında korunmakta ve Avrupa’da önemli turistik destinasyonlarından birkaç tanesidir. Bir çok uluslararası fuar, müzik, sanat, film, spor etkinliği ve festivaline ev yapan Çek Cumhuriyeti II. dünya savaşında az hasar gören bir ülke olduğu için özellikle başkent Prag’da bir çok bina, saray, kale orijinal halini korumaktadır. Trip Advisor kullanıcıları tarafından 2015’in en iyileri listesinde Prag 5. sırada yer almaktadır.
Çek Cumhuriyeti vizesine başvuru ve sigorta için tıklayınız !

3-) Fuar, Kongre, İş toplantısı, Seminerlerin Merkezicongre-centrum

Çek Cumhuriyeti merkezi konumundan dolayı bir çok seminer, fuar, iş toplantısına ev sahipliği yapmaktadır. 50’den fazla salonuyla aynı andan 10 bin kişiyi ağırlayan kongre merkezi bir çok uluslararası kongre ve seminere ev sahipliği yapmaktadır.

Fuar sayfamızın tamamını görüntülemek için tıklayınız.

Çek Cumhuriyeti’nde pazar araştırması, ticaret desteği, işe alım, muhasebe ve vergi, reklam, fuar, çeviri gibi tüm konularda sizlere profesyonel destek sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Tüm soru ve talepleriniz için iletişim:
info@cekturk.com
+420775177364

Çek Cumhuriyeti’nde İş yazı dizimizin tamamını görüntülemek için tıklayınız.