Prag’ın En Büyük Endüstriyel Fuarı Mayısta, Kaçırmayın.

Prag’ın En Büyük Endüstriyel Fuarı Mayısta, Kaçırmayın.


Orta Avrupa’nın en gözde şehrinde, en gözde fuar merkezinde firmanızı etkin bir şekilde temsil etmek ister misiniz? Hem de ÇekTürk desteği ile, tüm hazırlıklar ve kayıt işlemleri Türkçe dilinde. Ayrıca ilk gününde (10 Mayıs 2016) kurucu ortağımız Milan Hnátek’in, Energo Summit etkinliğinde yapacağı Türkiye Enerji Sektörü sunumu ile.

10 – 13 Mayıs 2016 tarihleri arasında, Prag’ın en büyük fuar merkezi kapılarını bu kez bahar endüstriyel fuarı için açıyor.

for-industry-prague-czech-republic-international-trade-fair-of-engineering-technologies-2015-logo-whereinfairBu fuar aşağıdaki tüm sektörleri kapsayacak olan devasa bir fuar :

  • FOR INDUSTRY – Mekanik mühendislik teknolojileri
  • FOR ENERGO – Enerji ve ilgili sektörler
  • FOR LOGISTIC – Lojistik, depo ve ambalaj
  • FOR 3 D – 3D teknolojieri
  • FOR INFOSYS – Bu sene bir İLK olacak olan bilgi sistemleri

Yalnızca fuar ve standlardan ibaret olmayıp, ayın zamanda bir çok seminerin ve konuşmacının katılacağı etkinlikler diyebiliriz. Örneğin aşağıdaki sunum, ČeskoTurecko / ÇekTürk kurucu ortağımız Milan Hnatek tarafından yapılacaktır.

  • ENERGO SUMMIT – 13 Mayıs 2016 ČeskoTurecko / ÇekTürk olarak bizim de 14:00 – 15:00 arası sunumumuzla katılım göstereceğimiz, bu sene 2. kez düzenlenmekte olan etkinlik. Kurucu ortağımız Milan Hnátek‘in Çekçe olarak Çek iş adamlarına ve firmalara, “Türkiye’de Enerji Sektörü” üzerine sunumu yapacaktır. Kendisi Türkiye’de iki seneye yakın bulunmuş olup, eğitiminin yanı sıra Czech Trade‘de çalışma tecrübesi ile Türkiye’de bir çok fuara katılma ve Türk firmalarla, devlet görevlileri ile birebir tanışma fırsatı bulmuştur. Çek Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Çek Cumhuriyeti Elektrik ve Elektronik Birliği, Çek Cumhuriyeti Ticaret Odası‘nın himayesi altında gerçekleşecek etkinliğe Sunuma hepiniz davetlisiniz. Başbakan Bohuslav Sobotka da katılım gösterecek. Fuarın ilk günü olan 10 Mayıs 2016 tarihindeki bu özel etkinliğe hepiniz davetlisiniz. Ücretsizdir.

FOR INDUSTRY

Fuar uzun yıllardır düzenlenmekte olup bu sene 15.si düzenlenecek. Makine araç gereçleri, makine mühendisliği ve teknolojisi alanında kesinlikle kaçırılmaması gereken bir fuar. Katılımcı firmalardan bazıları; TAJMAZ – ZPS, TEXIMP, CNC INVEST, PROFIKA, MRG CZ, TS SERVIS, Pegas-Gonda, RWT, Boukal, Rexim, JC-Metal, M&B CALIBR, Mitutoyo Česko, DEOM, Pružiny Praha.

FOR LOGISTICS

fuarına gelirsek, geleneksel katılımcı olarak Jiří Štěpánek – INDEVAWANZLKASYSand TENTE, E-Drive 1’ı tanıtacaklar.  Ayrıca ITFutuRE, CCV ve DEKRA firmaları yer alacak.

FOR INFOSYS

Enformasyon ve iletişim teknolojilerinin buluşacağı bu fuarda, Unicorn Systems ICT çözümlerini sunacak.  Ayrıca Industry 4.0 – IT future in industrykonulu sunum da yer alacak.

FOR 3D

PanoBoard – Google Cardboard’un üreticisi olarak bilinen Çek firma TOBEINCO yer alacak. Ayrıca katılımcılar 360° kamerayı tecrübe etme şansı bulacaklar.

TECNOTRADE OBRÁBĚCÍ STROJE standında üç farklı çeşit 3D printerlar olacak : MakerBot Replicator 2, MakerBot Replicator 5th Gen and MakerBot Replicator Z18. Ayrıca 3D teknolojilerinin detaylarını öğrenme fırsatı bulacaksınız. CheckTerra s.r.o., ABBAS, a.s. ve diğer katılımcılar da firmalarını sergileyecek.

FOR ENERGO

Elektriğin geçmşite özellikle dağıtımı ile ilgili olan fuar şimdi yeni bir konsept ile karşınızda. Elektriğin kullanımının detaylıca yer alması yeniliği ile, enerji sektöründen uzmanlar ile ve Prag Çek Teknik Üniversitesi iş birliği ile. Ana partneri ČEZ Group ve ŮJV Group’tur.

ENERGO SUMMIT

Fuarın ilk günü olan 10 Mayıs 2016’da ČeskoTurecko / ÇekTürk olarak bizim de katılım göstereceğimiz etkinliği kaçırmayın! Kurucu ortağımız Milan Hnatek, Çek firmalara Türkiye’deki enerji sektörümüz üzerine, Türkiye’deki iş tecrübesinden, CzechTrade’de çalıştığı zamanlardan yola çıkarak detaylı bir sunum yapacak. Çek Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Çek Cumhuriyeti Elektrik ve Elektronik Birliği, Çek Cumhuriyeti Ticaret Odası’nın himayesi altında gerçekleşecek bu etkinliğe hepiniz davetlisiniz. Ayrıca Çek Cumhuriyeti Başbakanı Sayın Bohuslav Sobotka da katılım gösterecek.

Prag zaten iş etkinliklerinin sıkça olduğu, iş adamları ve firmaların Avrupa’da buluşma noktasıdır. Büyük park alanı, kolay ulaşımı ve devlet görevlilerin de katılım gösterdiği bu büyük fuarda ziyaretçi veya katılımcı firma olarak Prag’ın en büyük ve en gözde fuar merkezinde yer almak isterseniz, bizimle info@cekturk.com mail adresimizden ve +420 775 177 364 numaramızdan her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Sektörünüze göre fuarlardan birini seçerek, katılım göstermek çok kolay!

FOR INDUSTRY | FOR ENERGO| FOR LOGISTIC | FOR 3D| FOR INFOSYS

10–13 May 2016 | info@cekturk.com