Prag Işık Festivali Signal Bugün Başlıyor

Prag Işık Festivali Signal Bugün Başlıyor


Eğer aylardan Ekim ise ve biz Prag‘daysak kesinlikle kaçırmak istemeyeceğimiz mükemmel bir festivalden bahsedeceğim size: Prag Işık Festivali Signal Festival! Bu Işık Festivali (Light Art Show) diğer Avrupa ülkerinde de yer almasına rağmen size önerimiz bu görkemli festivali Avrupa’nın en görkemli şehri olan Prag’da izlemeniz olacak. Bizim gibi düşünen insanların var olduğunu biliyoruz çünkü her sene 300.000‘e yakın turist bu nefis şovu görmek için Prag’a geliyor. Prag Işık Festivali’nin tadını çıkarın!

http://www.signalfestival.com/

www.signalfestival.com/

signal festival prag

www.signalfestival.com/

Prag Işık Festivali Signal

Bu harika Işık Festivalinin gerçekten etkileyici bir teknolojik donanıma ve geniş kapsamlı video mapping gösterilere sahip olduğunu söylemeyi de unutmayalım. Signal Festivali’nin resmi websitesini ziyaret etmek için tıklayınız.

Prag’ın bu yıl ki Signal Festivalini 13-16 Ekim‘de tarihi ve halka açık yerlerinde görebilirsiniz. Old Town square, Hybernia Palace, Fruit Market, Kampa, Dancing House, Charles Bridge, Petřín Tower, Klementinum ve daha bir çok yerde!

Bu muazzam Işık Festivali‘ni kaçırmayın ve takipte kalın! Signal 2016 Prag festivalinin detaylı programı, adresi için tıklayınız.

Prag’da tüm konser – bale – tiyatro ve diğer etkinlik biletlerinizi ÇekTürk güvencemizle online satın almak için buraya tıklayınız. Prag etkinlik biletleriniz ile ilgili soru ve talepleriniz için iletişim: info@cekturk.com

ÇekTürk iyi eğlenceler diler!