Yılın Işık Festivali Signal Prag’da Bugün Başlıyor!

Yılın Işık Festivali Signal Prag’da Bugün Başlıyor!


Bu yıl 5.si gerçekleşecek olan Signal Festivali için hazır mıyız? Prag festival programları arasında, kesinlikle kaçırmak istemeyeceğimiz bu Prag Işık Festival (Light Art Show) 12-15 Ekim tarihlerinde Prag’da gerçekleşecek!

Signál Festival 2015 Foto: © Martin Čos

Işık Festivali bilinen adıyla Signal Festivali, Çek Cumhuriyeti’nde en geniş alanda gerçekleşen eşsiz sanat, modern teknoloji ve şehir entegrasyonu benzersiz olan en büyük kültürel etkinliği olmasının yanında ve gerçekleşmeye başladığından bu yana Prag’a yaklaşık 1.5 milyon katılımcı çekmeyi başarmıştır!

signal-festivali-etkinlik-prag-show-isik-festival

Festival, görsel olarak ilgi çekici görüntüler yaratarak ve farklı yapıdaki binaları uluslararası kalitede bir araya getirerek farklı bir görsel şölen sunuyor. Böylece, konseptin hem profesyonellere hem de halka hitap etmesini sağlıyor.

Prag’ın bu yıl ki Signal Festivalini 12-15 Ekim‘de tarihi ve halka açık yerlerinde görebilirsiniz. Old Town square, Hybernia Palace, Fruit Market, Kampa, Dancing House, Charles Bridge, Petřín Tower, Klementinum ve daha bir çok yerde! Tüm lokasyonları görüntülemek ve Signal Festival ile ilgili daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

signal-festivali-etkinlik-prag-show-isik-festival-solen-gorsel

Signal Festivali, yeni sanat eserlerini destekleyerek uluslararası ölçekte saygın bir etkinlik ve sanat alanındaki en yeni projeleri tanıtmak için esşiz bir platform haline gelmiştir! Aşağıda, geçen yılki Signal Festivali‘ne ait kısa videoyu görüntüleyebilirsiniz:

Signal Festivalinin 2017 Prag detaylı programı, adresi için tıklayınız.

 

Prag’da tüm konser – bale – tiyatro ve diğer etkinlik biletlerinizi ÇekTürk güvencemizle online satın almak için buraya tıklayınız.

Prag’da etkinlik biletleriniz ile ilgili soru ve talepleriniz için iletişim:

info@cekturk.com.tr

+420775177364