Prag Signal Işık Festivali 11-14.10.2018

Prag Signal Işık Festivali 11-14.10.2018


Prag festival denince akla ilk gelenlerden biri: Signal Işık Festivali! Her sene Ekim ayında düzenlenen, Avrupa’nın birçok şehrinde yapılan bu büyüleyici festival, 11 – 14 Ekim 2018 tarihleri arasında Prag’da! Prag festival detayları için tıklayın. 

10-13 Ekim 2019 tarihleri arasında gerçekleşecek olan Prag Signal Işık Festivali 2019 blog yazımız, program ve diğer detaylar için tıklayın
Prag SIGNAL Işık Festivali, Çekya’nın en büyük kültürel etkinliğidir. Son 5 yılda, 2 milyondan fazla katılımcı ağırlamıştır.

  

Prag Festival denince akla… Signal Işık Festivali 2018

Eşsiz bir sanat, şehir ve modern teknoloji entegrasyonu ile, şu ana kadar yani son 5 yılda, 2 milyondan fazla ziyaretçi tarafından katılım sağlanmıştır. Festival, görsel etkileyici çalışmaları ve uluslararası kalitede kompleks teçhizatları bir araya getirir.

Signal Festival, Prag Adliyesi, Bölgesel Kalkınma Bakanlığı ve Prag 1-2-3 belediyeleri tarafından finanse edilir. Aynı zamanda ticari kuruluşlar ile de iş birliği yapılmaktadır.
  • Prag Signal Festivali resmi web sitesine ulaşmak için tıklayınız.
  • Prag Signal Festivali 2018 programına İngilizce olarak ulaşmak için tıklayınız.
  • Prag Signal Festivali Facebook sayfasına buradan, Instagram sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

  

Biz bu etkinliğe her sene katılıyor, hava ne kadar soğuk olursa olsun tadını çıkarıyoruz. En sevdiğimiz kısmı ise Prag’da tarihi binaların üzerinde yapılan, müzik eşliğinde videomapping kısmı diyebiliriz. İç mekanlarda da yapılan bazı gösteriler oluyor, bu nedenle soğuk havadan bağımsız olarak katılabilirsiniz. Bazı lokasyonlar ücretsiz iken, bazıları ise sembolik ücretler ile giriş sunar.

Prag’da tüm konser – bale – tiyatro ve diğer etkinlik biletlerinizi ÇekTürk güvencemizle online satın almak için buraya tıklayınız.
Prag etkinlik biletleriniz ile ilgili soru ve talepleriniz için iletişim:
info@cekturk.com
+420 775177364