Davetiye: For Gastro & Hotel Fuarı 5-8.10.2017, Prag

Davetiye: For Gastro & Hotel Fuarı 5-8.10.2017, Prag


Çek-Türk ortaklığında, Prag’da üretilmekte olan Galavito Heating Table inovatif dış mekan ısıtıcıları, 5-8 Ekim 2017 tarihleri arasında, Prag’ın en büyük fuar alanı PVA EXPO Letnany’de, bu sene 3. kez FOR GASTRO & HOTEL fuarında!

pva_expo_cekturk_prag_fuar       logo_galavito_heating_table     logo_for_gastro__hotel

Galavito s.r.o. Çek limited firması, Çek Cumhuriyeti’nin başkenti Prag’da Çek – Türk sağlam ortaklığında kurulmuştur. İki farklı alanda faaliyet göstermektedir ve bir çok önemli marka ve kurum (CzechInvest, CzechTrade, Çek Teknik Üniversitesi vb.) ile iş birliği yapmakta, önemli referanslara sahiptir:

1. Galavito Heating Table: Restoran, otel, barların dış mekanları (aynı zamanda kişisel bahçeleriniz) için geliştirilen inovatif infrared ısıtıcı masaların üretim, satış ve dağıtımının tamamını Prag’dan sağlar. Bu ödüllü, enerji ve para tasarrufu yapan efektif ısıtıcılar, kişileri en çok üşüyen ayak ve bacaklardan ısıtmaya başlayarak, eşsiz ve modern bir yaklaşım sunar. Galavito Heating Table ürünlerinin, şu anda Avrupa ülkeleri başta olmak üzere, tüm dünyaya satış ve dağıtımı mümkündür. Detaylar için: www.galavito.cz Sipariş ve sorularınız için: info@galavito.cz

czech_minister_calendar_galavito_heating_table2

Galavito Heating Table, Çek Endüstri ve Ticaret Bakanlığı’nın 2017 ajandasında yer alıyor.

2. ČeskoTurecko / ÇekTürk: Hem Çek Cumhuriyeti hem Türkiye’de, iş, turizm, sigorta, eğitim, çeviri ve dil kursları gibi bir çok kapsamlı ve profesyonel hizmet, danışmanlık sunmakta olup, günümüzde en büyük Çek-Türk topluluğudur. Detaylar için: www.cekturk.com

cekturk_brosur1        cekturk_brosur2
Galavito Heating Table, sizleri 5-8 Ekim 2017 tarihleri arasında, FOR GASTRO & HOTEL fuarına ve eş zamanı gerçekleşecek olan FOR INTERIOR fuarına davet ediyor. Ücretsiz davetiyeniz için tıklayınız

Banner_FOR_GASTRO&HOTEL_2017_JPG

Geçtiğimiz son iki yıl  katılmış olduğumuz FOR GASTRO & HOTEL fuarında, 2016 yılında teknoloji ekipmanı kategorisinde bar ve etkinliklerde kullanılabilen 109 cm olup tüm vücudu ısıtan BISTRO modelimiz için GRAND PRIX ödülünü kazandık ve Galavito infrared alttan ısıtmalı masalarımız fuarın ilgi odağı oldu.

ABF – For Interior & For Gastro 2016

Bu yıl ise 31.05.2017 tarihinde Çek Cumhuriyeti’nde yasallaşan sigara içme yasağı  sebebiyle masalarımıza olan ilginin daha da artacağına inanıyoruz! Çekya sigara yasağı hakkında blog yazımız için tıklayınız)

Enerji ve para tasarrufu sağlamasıyla hem çevre hem de işletmelerin dostu olan BISTRO DUO (109 cm) ve RESTO(72 cm) modellerimiz bu yıl FOR GASTRO & HOTEL fuarına 3. kez katılıp, sizlerle buluşacağı için oldukça heyecanlıyız.

For_Gastro_Hotel_Galavito_vyhrivany_stolek_stanek_veletrh_web

Galavito Heating Table, FOR GASTRO & HOTEL 2016 Prag fuarında, RESTO ve BISTRO modellerini sergiledi.

FOR GASTRO & HOTEL 2017 Prag PVA EXPO, 5-8.10.2017 Fuarı – Detaylı Bilgi:

  • Tarih: 5 Ekim- 8 Ekim 2017 (Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar)
  • Açılış Saatleri: Perşembe – Cumartesi: 10.00 – 18.00, Pazar: 10.00 – 17.00
  • Adres: Beranových 667, 199 00, Letnany, Praha 9
  • Sektörler:For Gastro & Hotel Çek Cumhuriyeti’nde düzenlenen, otel ve restoranların gastronomi donanım ve ekipmanları üzerine odaklanmış en büyük profesyonel fuardır. Fuar, gastronomi ve turizm endüstrileri,workshoplar, mobilya,ısıtma sektörleri ile yiyecek içecek ağları için mükemmel bir fırsat.
  • 200’den fazla firma katılımı, birçok gazeteci ve medya kanalının katılımı
  • Galavito fuar web sitesi: for-gastro.cz/en/katalog/detail/?v=23806
  • Galavito Heating Table standı: HALA 1, Stand no: F01

for_gastro_hotel_2017_galavito_heating_table

Galavito Heating Table, HALA 1’de Stand F01’de olacaktır. Sizler sıcacık standımıza bekliyoruz!

Hepiniz ücretsiz olarak, FOR GASTRO & HOTEL 2017 fuarına davetlimizsiniz! Ücretsiz biletleriniz için tıklayarak formu doldurunuz.

Galavito Heating Table fuar sorularınız, bahçe ve restoranlarınıza ürün talepleriniz için iletişim:
info@galavito.cz
+420 775177364
www.heatingtable.cz