Türkiye’ye Saç Ekimine Gelen Çekler

Türkiye’ye Saç Ekimine Gelen Çekler


Türkiye’de saç ekimi oldukça popüler ve çok ekonomik. Hem bu nedenlerle, hem de daha birçok nedenle dünyanın dört bir yanından Türkiye’ye saç ekimine geliniyor. Saç ekimi, çok büyük bir operasyon olmadığından, hastanede kalmayı da gerektirmeyip hayatın akışını etkilemediğinden dolayı, kişiler aynı zamanda Türkiye’yi gezerek, zamanlarını en güzel şekilde değerlendirmiş oluyorlar.

ČeskoTurecko / ÇekTürk olarak, Çekler’e Türkiye’de saç ekimi hizmeti sunmaktan, Türkiye’nin önde gelen hastaneleri ile çalışmaktan çok büyük mutululuk duyuyoruz. Türkiye’de saç ekimi için Çekler’e destek veren, Türkiye’de 2 yıl hem eğitim hem çalışma tecrübesi bulunmuş olan, Türkiye’ye sık gidip gelen Milan Hnatek ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınTürkiye’de saç ekimi için iletişim: info@ceskoturecko.cz

Neden Türkiye’de Saç Ekimi?

  • Türkiye’de doktorların, hastane ve kliniklerin saç ekimi konusunda uzun yıllardır tecrübe sahibi olması.
  • Türkiye’de saç ekimi operasyonunuz hızlı, pratik ve ekonomik olarak yapılması.
  • Öncesinde yalnızca fotoğraf göndermenizin yeterli olması, öncesinde Türkiye’yi ziyaret etmeniz gerekmemesi.
  • Aynı şekilde operasyon sonrasında verilen şampuanlar, vitaminlerin kullanılmasının yeterli olması, kontrol için tekrar tekrar Türkiye’ye gelinme gerekliliği olmaması.
  • Türkiye’ye saç ekimi için gelindiğinde, aynı zamanda turistik geziler de yapılarak, keyifli vakit geçirilebilir.
Memorial logo turecké nemocnice Medicana logo turecká nemocnice Logo turecká nemocnice Hisar Interncontinental

Türkiye’de Saç Ekimi Operasyonuna Gelen Çekler – Referanslarımız:

” Yardımseverliğiniz ve iyi niyetiniz için çok teşekkür ederiz çünkü gerçekten öyleydiniz. Ben bir ambulans şoförüyüm ve Ostrava, Olomouc’taki büyük hastaneleri yaklaşık 20 senedir ziyaret ediyorum. Etrafımdaki herkese sizi önereceğimden emin olabilirsiniz. Çok teşekkür ederim. 

Milan Bey ile iletişim mükemmelin de ötesindeydi. Saç ekimi öncesinde tüm sorularıma detaylıca cevap verdi, kesinlikle hiçbir şeyi atlamadı. Kesinlikle içten gelerek ve samimiyet ile destek oldu.” 

František ile röportajımızın tamamı için tıklayınız. (Sadece Çekçe)

” Operasyon gayet güzel geçti, tabii ki net sonuçları görmek için bir sene beklemek gerekli. Doktor mükemmel bir kişiydi, gençti ancak oldukça tecrübeliydi. Fakat … doktorum mükemmeldi. 2 gün sonrasındaki kontrolümde beni tekrar Türkiye’ye davet etti. 4000 atış yapıldı, çünkü sanıyorum çok zengin bir kıl alımı bölgem vardı. Çok teşekkürler, işinizi profesyonellikle yapıp, tüm emailleri zamanında ve kapsamlı şekilde cevapladığınız için.” 

– Slovakya’dan bir hastamız

Referanslarımızın tamamını görüntülemek için tıklayınız. (Çekçe)

Türkiye’de Saç Ekimi Videomuz

Transplantace vlasů v Turecku výsledek

  • Türkiye’de saç ekimi Türkçe sayfamız için tıklayın.
  • Türkiye’de saç ekimi hakkında Çekçe sayfamız için tıklayın. 

ČeskoTurecko / ÇekTürk güvencemizle Türkiye’de saç ekimi hizmetleri için iletişim:
info@ceskoturecko.cz
+420 736177368