Çek Hastamızın İstanbul’da Saç Ekimi

Çek Hastamızın İstanbul’da Saç Ekimi


Son bir senedir, Türkiye’nin en iyi hastanelerinden Memorial Hastanesi ile birlikte çalışmaktan, sağlam bir iş birliği kurmuş olmaktan ötürü büyük mutluluk duyuyoruz. Son bir senedir Çek ve Slovak hastaları saç ekimi için Türkiye’ye gönderiyor olup, hem hastalarımızdan hem de Memorial Hastanesi’nden güzel geri bildirimler almak bizi çok mutlu etti. Türkiye’de saç ekimi (Transplantace vlasů v Turecku) için Çek kurucu ortağımız ile Çekçe / İngilizce olarak iletişime geçebilirsiniz: info@ceskoturecko.cz

Türkiye’de saç ekimi (Transplantace vlasů v Turecku) ile ilgili hesaplarımızı takip edebilirsiniz:

17 Temmuz 2019 – Memorial Bahçelievler Hastanesi Ziyaretimiz

17 Temmuz Çarşamba sabahı ilk olarak Memorial Hastanesi’nin Şişli’deki genel müdürlük binasında, yurtdışı hastalardan ve ilişkilerden sorumlu olan Ebru Hanım ile görüştük. Bir yıllık iş birliğimiz doğrultusunda Çekya’dan Memorial Hastanesi’ne gönderdiğimiz Çek ve Slovak hastalar hakkında, memnuniyetleri ve son durumları hakkında, ayrıca bu güzel iş birliğimizi ne şekilde ilerletebileceğimiz üzerine konuştuk.

Toplantımıza Mevhibe Kılıç da katıldı, kendisi senelerdir saç ekimi işinde olup, Memorial Bahçelievler Hastanesi’nde saç ekimi bölümünden sorumlu olan kişi. Aynı zamanda düzenli olarak televizyon programlarına çıkıyor ve Memorial Hastanesi’nde saç ekimini tüm izleyicilere anlatıyor. Bu programlardan biri de Ceyda Düvenci’nin sunduğu Günaydın Doktor isimli sağlık programı:

6 Ağustos 2019 –  Çek Hastamız Václav’ın Saç Ekimi Günü

İş partnerim, aynı zamanda Çek eşim Milan tüm gün boyunca Çek hastamız Václav’a eşlik etti, hem çeviri hem de süreç boyunca yanında oldu. Öğle arasına kadar beraber çıktılar ve hastamızın tüm soru işaretlerini giderdi, tüm adımlarda kendisine yol gösterdi. Bu nedenle de Çek hastamız bu yakın ilgiden çok memnun kaldı.

8 Ağustos 2019 – Çek Hastamız Václav’ın Saç Yıkama Günü ve Çekya’ya Dönüş

8 Ağustos sabahı Milan ile birlikte ben de Çek hastamızın saç yıkama gününe ve taburcu olmasına eşlik ettim. Çek hastamız her şeyden çok memnun kaldığını güleryüzü ve pozitif yaklaşımıyla bizimle paylaştı.

Çek hastamız Vaclav’ın Memorial Bahçelievler Hastanesi’nden taburcu olmadan hemen önceki, ČeskoTurecko Saç Ekimi hizmetleri ile ilgili memnuniyetini anlatan Çekçe videosu aşağıda yer alıyor:

Türkiye’de saç ekimi için her zaman bize ulaşabilir, Türkçe / Çekçe / İngilizce olarak sorularınızı ve taleplerinizi yöneltebilirsiniz:
info@ceskoturecko.cz
+420 736177368