Tek Bir Otobüs Firmasıyla Tüm Avrupa’yı Gezebilirsin.

Tek Bir Otobüs Firmasıyla Tüm Avrupa’yı Gezebilirsin.


Yaşlı Avrupa kıtası, son büyük savaşı olan II. Dünya Savaşı’ndan sonra bir daha böyle bir savaşın yaşanmaması bir çok barış, ittifak anlaşmasının yanında başta Avrupa Birliği olmak üzere bir çok birlik, beraberlik sözleşmesine de imza atmıştır.

travel_europe_avrupa_seyahat

1960’lerden sonra ise seyahat turizmi giderek önem kazanmış ve insanlar başta demir ve kara yollarıyla Avrupa’yı keşfe başlamıştır. Birbirlerini daha iyi tanımaya ve aralarındaki düşmanlıklara son vermek temel amaçları iken Avrupa’yı keşfetmek ve tek bir Avrupa toplumu yaratmanın tohumları da bu tarihlerde atılmıştır.

Yapılan yatırımlar, anlaşmalar (Schengen) sayesinde Avrupa kıtasında bir şehirden başka bir şehre geçiyormuş gibi sınırlar olmadan gezmek mümkün. Demir yollarının biraz pahalı olması nedeniyle özellikle öğrenciler ve turistler kara yolunu tercih etmekteler.

Her ülkenin kendi otobüs firması olduğu gibi bazı firmaların tüm Avrupa’yı gezmenizi, hatta Asya ve ya Afrika’ya kadar yolculuk etmenizi sağlayacak güzergahları mevcuttur. Gelin Avrupa’nın en büyük otobüs firmasıyla tanışalım ;

TEK BİR OTOBÜS FİRMASIYLA TÜM AVRUPA : EUROLINESeurolines

1985‘te kurulduğundan beri yıllık ortalama 4 milyondan fazla yolcu taşıyan Eurolines; Transdev, National Express ve Deutsche Touring gibi güvenilir 29 otobüs firmasını bünyesinde barındırmaktadır. Kuzeyde Norveç, doğuda Rusya ve güneyde Fas, Portekiz olmak üzere 36 Avrupa ülkesinde 600’de fazla varış noktasına sahip olan Eurolines bu bakımdan da Avrupa’da lider konumundadır.

Avrupa Birliği ve Ulusal Taşıma Kurallarına tamamen uyumlu, modern ve konforlu  500’den fazla aracıyla yolcuları için rekabetçi bir fiyatlandırma sitemi de sahiptir.

İki tane bagajın yanında bir tane de el bagajı taşımanıza izin veren Eurolines tek bir yerden gitmek istediğiniz yer için bilet almanız mümkün !

NASIL BİLET ALABİLİRSİNİZ ?

Aşağıdaki bilgileri girmeniz yeterli!

Eurolines bilet satın alma hizmet sayfamızı buradan görüntüleyebilirsiniz : EUROLINES otobüs bileti satın alma

Sorularınız ve yardım için info@cekturk.com mail adresimizden ve +420 775 177 364 numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz! ÇekTürk iyi yolculuklar diler. 🙂