Musa Bektaş Gözünden: İstanbul’da Gündüz ve Gece


ÇekTürk ekip üyemiz Musa Bektaş ismini hatırlamayan yoktur diye düşünüyoruz. Kendisi hem iş hem sosyal anlamda oldukça aktif olup, blogumuzda da özellikle Prag vs. İstanbul Karşılaştırması, Nazım Hikmet ve Prag yazısı, Çek Cumhuriyeti’nde Vize ve Sağlık Sigortası ve Çek heyleltıraş David Černý  blogumuzun en popüler yazıları arasındaydı. Hem fotoğrafçılığı ile tüm ÇekTürk – Türk film geceleri etkinliklerimizde, hem de Prag Türk tiyatrosunun doğaçlama tiyatro şovlarında video kayıtları ve profesyonel fotoğrafçılık yapmaktaydı.

Şimdilerde ise Türkiye’de, başladığı bu güzel kariyerinen devam etmekte ve son olarak “İstanbul’da Gündüz ve Gece” (İstanbul Day and Night) adlı projesi ile bir ilke imza atmış. Bu nefes kesen, kontrast içeren fotoğraflarını aşağıda görüntüleyebilirsiniz.

Çekya’da tüm istek ve talepleriniz, kapsamlı hizmetlerimiz için bize ulaşın: info@cekturk.com , +420 775177364

Musa Bektaş – İstanbul Fotoğrafları

Fotoğrafların yarısı İstanbul’da gündüz, diğer yarısı İstanbul’da gece saatlerinde çekilmiş olan fotoğraflar. Bu şekilde bir proje, en azından bizim bilgimiz dahilinde İstanbul için daha önce yapılmamıştı. Bu nedenle öncü bir fotoğraf projesi diyebiliriz.

Böyle orijinal projeler ve fikirlerin sahibi olan Musa’nın bir süre boyunca ÇekTürk ekibimizde çalışmasından mutluluk ve gurur duyuyoruz. Kendisine fotoğrafçılık alanındaki projelerinde başarılar diliyoruz.

Musa Bektaş’ı yakından tanımak ve diğer blog yazılarına ulaşmak için tıklayın.

Musa, bizim Galavito Heating Table ürünlerimizin de fotoğraf çekimini gerçekleştirmişti.

Çek Cumhuriyeti ve Türkiye’de profesyonel fotoğrafçılık hizmetlerimiz için ise bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz: info@cekturk.com