ÇekTürk Büyükbaş Hayvan Fuarı Ziyareti

ÇekTürk Büyükbaş Hayvan Fuarı Ziyareti


ČeskoTurecko / ÇekTürk olarak, hem Çekya hem Türkiye’de iş hayatında verdiğimiz profesyonel hizmetlerden ve özellikle Çekya – Türkiye arasındaki yoğun ticaret taleplerinize karşılık verdiğimiz hizmetlerden çoğunuzun haberi olmakta birlikte, bir kısmınız hizmetlerimizden zaten uzun süredir faydalanmaktasınız. Öncelikle ilginize ve güveninize sonsuz teşekkür ederiz. Son zamanlarda ise, iki ülke arasındaki en gözde sektörlerden biri büyükbaş hayvan ticareti olup (sığır / dana / inek vs.) biz de çeşitli hizmetler vermekteyiz. info@cekturk.com mail adresimizden bize ulaşmanız yeterli, sizlere en hızlı şekilde dönüş sağlamaktayız. 

Çek Cumhuriyeti’nde büyükbaş hayvan ve büyükbaş hayvan spermi ticareti sektörünün içinde bulundukça, her geçen gün şaşırtıcı ve faydalı bilgiler edinmeye devam etmekte, etkinlikleri ise sıkı takip etmekteyiz. En son katıldığımız etkinlik ise, ÇekTürk’e yapılan özel davet üzerine, geçtiğimiz hafta (Mayıs 2016) Prag dışında bir çiftlikte katıldığımız fuardı. Sanıyorum iş hayatında katıldığımız en şaşırtıcı etkinlik bu idi. Aşağıda fotoğrafları ve detayları bulabilirsiniz.  cekturk_buyukbas_hayvan_ticaret_cek_cumhuriyeti_sigir_dana

cekturk_buyukbas_hayvan_ticaret_cek_cumhuriyeti_sigir_dana11  cekturk_buyukbas_hayvan_ticaret_cek_cumhuriyeti_sigir_dana4
Simmental, Charolais, Belçika Mavisi ve daha bir çok tür tek tek ziyaretçilere güzel bir gösteri esnasında tanıtıldı.   

cekturk_buyukbas_hayvan_ticaret_cek_cumhuriyeti_sigir_dana12

cekturk_buyukbas_hayvan_ticaret_cek_cumhuriyeti_sigir_dana10

cekturk_buyukbas_hayvan_ticaret_cek_cumhuriyeti_sigir_dana10cekturk_buyukbas_hayvan_ticaret_cek_cumhuriyeti_sigir_dana8     

 

Unutmayın ki öncelikle beraber taleplerinizin uygunluğunu inceliyoruz. Canlı hayvan ticareti üzerinden konuştuğumuz için doğal olarak fiyat – adet ve diğer etkenler bu ticareti çok yoğun şekilde etkilemekte. Ayrıca canlı hayvanların Türkiye’ye taşınmadan önce ve taşınması esnasında bir çok düzenleme, gereklilik mevcut. Her biri için biz ČeskoTurecko / ÇekTürk olarak size ana dilinizde destek vermeye hazırız.

cekturk_buyukbas_hayvan_ticaret_cek_cumhuriyeti_sigir_dana2 cekturk_buyukbas_hayvan_ticaret_cek_cumhuriyeti_sigir_dana3

Çek Cumhuriyeti’nden Türkiye’ye büyükbaş hayvan ticareti talepleriniz ve sorularınız için bizimle info@cekturk.com adresimizden veya +420 775177364 telefon numaramızdan iletişime geçmeniz yeterli. Biz bu sektörü çok sevdik ve birlikte keşfedeceğimiz daha çok şey var! 

cekturk_buyukbas_hayvan_ticaret_cek_cumhuriyeti_sigir_dana7