Çek Firma Türkiye’den Kayısı Çekirdek Zarı Arıyor.

Çek Firma Türkiye’den Kayısı Çekirdek Zarı Arıyor.


kayısıPrag’a yaklaşık 150 km mesafede bulunan Dobříkov’da yer alan, eczacılık sektöründe faaliyet göstermekte olan müşterimiz olan Çek firma, Türkiye’den tedarik etmek üzere kayısı çekirdek zarı arıyor. İlgilenenler için iletişim: info@cekturk.com
Kayısı çekirdeği ilaç yapımında kullanılacak, kullanılmadan önce test edilecek.

Genellikle Türkiye’de hayvan besleme amacı ile kullanılan bu zarları Çek firma tamamen başka bir amaçla kullanmayı planlıyor: ilaç yapımı. Dolayısıyla zarların ayrıştırılmasında sıcak su kullanılmaması, taze olarak ayrıştırılıyor olması çok önemli. Firma öncelikle numuneleri laboratuvarlarında test ettikten sonra, yüklü bir alım yapmayı talep ediyor.

Eğer Türkiye’de kayısı sektöründeyseniz ve istenen koşul ve miktarlarda kayısı çekirdek zarı talep edebilecekseniz, bize ulaşabilirsiniz.

  • Türkiye – Çekya iş ilişkilerine siz de katkıda bulunabilir, iki ülke arasında ticaret yapabilirsiniz.  Çekya Türkiye ticaret ilanlarımızın tamamına ulaşmak için tıklayın.
  • Çekya’da iş ile ilgili blog yazılarımızın tamamına ulaşmak için tıklayın.
  • Çekya’da ticaret istek ve talepleriniz, hizmetlerimiz için tıklayın.
ČeskoTurecko / ÇekTürk olarak; senelerdir Çekya’da partner firma bulunması, Çek Cumhuriyeti pazar araştırması, Çek pazarında müşteri bulunması, muhasebe ve vergi gibi birçok alanda size hizmet sunuyoruz. Siz de ticari ilanlarınızı web sitemizde yayınlayabilir, Çek ve Türk firmalara kolaylıkla Çekçe – Türkçe – Ingilizce dillerinde ulaşabilirsiniz. Çekya ile benzerliği ve yakınlığı nedeniyle, hizmetlerimiz Slovakya’yı da kapsayabilmektedir.

Çek ve Türk dünyasından referanslarımız sayfasına ulaşmak için tıklayın.

Türkiye’den kayısı çekirdek zarı tedarik edebilecek firmalar ve sorularınız için bize ulaşabilirsiniz:
info@cekturk.com
+420 775 177 364 

İlginiz için teşekkürler.