Albatros Media Türk Yayıncıları Londra ve Bolonya Fuarına Davet Ediyor

Albatros Media Türk Yayıncıları Londra ve Bolonya Fuarına Davet Ediyor


Albatros Media, Türk ortaklarını Mart 2017’de Londra’da ve Nisan 2017’de Bologna’da gerçekleşecek olan dünyanın önde gelen fuarlarına davet ediyor. ÇekTürk olarak, Albatros ile çalışmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. İletişim: info@cekturk.com

cekturk--albatros-media-bologna-london-fuar

Albatros Medya firması, öncelikle B4U Publishing Yayıncılık’ın özgün kitapları olmak üzere, tüm kitaplarının çeviri haklarını Türk yayıncılara sunuyor! İlan detayları için tıklayınız

London Kitap Fuarı : 14-16 Mart 2017
Olympia London, Stand 5B139

&

Bologna Çocuk Kitap Fuarı : 3-6 Nisan 2017
Hall 29, Stand B31

Her iki fuarda da Albatros ile olası işbirliği imkanlarını görüşebilirsiniz !
ČeskoTurecko / ÇekTürk, Çek Cumhuriyeti’ndeki en büyük yayınevi olan Albatros Media ile işbirliği yapmaktan gurur duyuyor.

68 yıllık deneyime sahip, Çek Cumhuriyeti’nin en büyük yayınevi Albatros Media a.s., Türk ortaklarını arıyor!  Çocuklardan yetişkinlere kadar birçok kitleyi bünyesinde barındıran Albatros Media a.s. Çek Cumhuriyeti’nin en büyük yayın grubudur. 

Albatros Medya firması, bünyesindeki yayınlarının bastığı kitap sayısı her yıl artmakta. 2016 yılında yaklaşık 1.700 kitap basıldı ve Çek Cumhuriyeti’nde yaklaşık 1.000.000 kitap, yurt dışında ise yaklaşık 800.000 kitap satıldı. 

Albatros Medya firmasının çeviri hakları tüm dünyada 200’ün üzerinde yabancı şirkete satıldı. Albatros Media a.s.’dan telif hakkı alınan kitapların her yıl toplamda 800.000’den fazla basımı yapılıyor.

cekturk-albatros-media-bologna-london-fuar cekturk-albatros-media-bologna-london-fuar- cekturk-albatros-media-bologna-london-fuar-kitap

ÇekTürk / ČeskoTurecko olarak,  Albatros’un kaliteli çocuk kitaplarının Türkçe yayın hakkını satın almak isteyen, uzun vadeli ortaklar bulması için profesyonel destek sunmaktan ve Türk yayıncılarla sağlıklı iletişim kurmalarını sağlamaktan mutluluk duyacağız. Daha fazla bilgi için ČeskoTurecko / ÇekTürk ile iletişime geçebilirsiniz!
En büyük Çek yayınevi Albatros Medya firmasının kitaplarının yayın hakları satın almak ile ilgileniyorsanız, tekliflerinizi ve iş koşullarınızı bize gönderebilirsiniz:
info@cekturk.com
+420 775 177 364