Çek Medikal Firması SMT, Arab Health 2016 Fuarında Türk Firmalarla Buluştu.

Çek Medikal Firması SMT, Arab Health 2016 Fuarında Türk Firmalarla Buluştu.


Çek Cumhuriyeti’nin en büyük elektrocerrahi ve kriyocerrahi medikal cihazları  üretimini yapan firmalarından Special Medical Technology (SMT) firması, Arap dünyasının en büyük medikal fuarlarından biri olan ARAB HEALTH 2016 fuarında, 25 – 28 Ocak 2016 tarihlerinde Dubai’de yerini aldı. Her sene binlerce uluslararası firmanın katıldığı, en büyük sağlık sektörü fuarında SMT Medikal firması da aşağıdaki şekilde standında yerini aldı.

SMT_Medical_Company_Czech_Europe_Turkey_trade

ARAB HEALTH fuarı hakkında detatylı bilgiyi kendi websitelerinden bulabilirsiniz: www.arabhealthonline.com

Çek Medikal firması SMT, ČeskoTurecko / ÇekTürk aracılığımız ile Türk firmalarla buluşup, potansiyel iş birlikleri üzerine birebir görüşme fırsatı buldu. Tercihen 5 yıl ve üzeri tecrübeli ve bu alanda faaliyet gösteren Türk firmalar ile sağlıklı bir distribütörlük anlaşması yapmayı hedefleyen firma, Türk pazarında oldukça büyük bir potansiyel gördüğünü belirtiyor. Ürünler Almanya’nın komşusu olan, sanayisi ileri olan Çek Cumhuriyeti’nde üretilmekte olup, şu anda 53 farklı ülkeye ihracat gerçekleştirilmektedir. Distribütörlük ile ilgili detaylı blog yazımızı ise aşağıdan görüntüleyebilirsiniz:
MEDİKAL ÇEK FİRMASI SMT, TÜRKİYE’DE DİSTRİBÜTÖRÜNÜ ARIYOR

SMT firmasının websitesini İngilizce olarak görüntülemek için tıklayınız.

SMT Special Medical Technology Firmasının ürün listesini ve kataloglarını aşağıda görüntüleyerek, üzerlerine tıklayarak indirebilirsiniz. Hem de Türkiye için, rekabet avantajı sağlamak amacı ile indirimli fiyat listesini de ikinci sırada bulabilirsiniz.

SMT Avantajları

Tüm sorularınız, distribütörlük ve partnerlik çalışmalarınız için bize ulaşabilirsiniz:
info@cekturk.com
+420 775 177 364