Çekya Bitcoin Firması Türk Partnerini Arıyor

Çekya Bitcoin Firması Türk Partnerini Arıyor


Müşterilerine havale yolu ile veya nakit olarak Bitcoins alım ve satımı sağlayan Çek şirket EasyCoin, eşsiz servislerini genişletip iş birliği yapacağı Türkiye genelinde perakende zinciri olan Türk ortağını arıyor. Çekya bitcoin firması Türkiye ortağı olmak istiyorsanız bize ulaşın: info@cekturk.com
Çekya Bitcoin Firması Türk Partnerini Arıyor.

EasyCoin para transferleri için iş ortaklarının, nakit kabul edeceği veya müşterilere EasyCoin servis ödemesi yapacağı ödeme noktalarını kullanıyor. Bütün süreç EasyCoin web sitesi aracılığıyla yapılıyor ve müşteri ödeme noktasına geldiğinde sadece siparişinin özel kimlik numarasını söylemesi yeterli oluyor.

Bitcoin Nedir?

bitcoin-1056983

Bitcoin günbegün daha çok yaygınlaşan sanal para birim sistemidir. Bitcoin’i çevrimiçi-alıp satmak için pek çok online yol vardır, ancak bu yollar genellikle sizden öncelikle bir hesap oluşturmanızı, sonrasında birçok belge yollamanızı istiyor. Ayrıca alım satım işlemlerinizin de her seferinde şirket tarafından onaylanması gerekiyor.

EasyCoin ise, bu karmaşık ve zor işlemlere girmeden, daha küçük miktarda Bitcoin bozdurmak isteyen kişileri hedef alıyor. Ayrıca EasyCoin müşterilerine birçok yakın noktada nakit olarak ödeme ve ödenme fırsatını tanıyor. Kısaca EasyCoin, sizlere başka bir yerde bulunması mümkün olmayan eşsiz bir çözüm sunarak, potansiyel Türk ortağına rekabet üstünlüğü kazandırıyor ve yeni müşteriler elde ederek cirosunu artırmasını sağlıyor.

Bilindiği üzere Türkiye, birçok genç insanın yeni teknolojilere ilgili ve Bitcoin’e aşina olduğu, büyük bir pazar. Ayrıca nakit olarak yürütülen işlemlerin büyük önemi mevcut. EasyCoin, Türk ve dünyadaki her ortağına ödeme noktasından yapılacak her işlem için makul bir ücret sunarak, bu da ortağına yeni müşteriler ile hasılat getirecektir.
ČeskoTurecko / ÇekTürk Ve EasyCoin İş Birliği:

ČeskoTurecko / ÇekTürk, Çek – Türk iş ve sosyal dünyalarını birbirine bağlayan, her iki ülkede bütün ihtiyaçlarınızı karşılayan dünyadaki en büyük Çek-Türk topluluğudur. ÇekTürk olarak yenilikçi Çek şirketi EasyCoin ile işbirliği yapmaktan ve onların Türk ortağını bulmaktan, Türkiye’de büyümelerinde destek olmaktan mutluluk duyarız.

  • Çekya ticaret ilanlarımızın tamamı için tıklayın.
  • Çek Cumhuriyeti iş ve ticaret hizmetlerimiz için tıklayın.

Eğer Çek firma EasyCoin’in Türkiye’deki ortağı olma fırsatı ile ilgileniyorsanız veya daha fazla bilgi almak istiyorsanız, bizimle iletişime geçin:
info@cekturk.com
+420 775 177 364


İlginiz için teşekkür ederiz!