Brno Moda Fuarı: Styl-Kabo (18-20.2.2017)

Brno Moda Fuarı: Styl-Kabo (18-20.2.2017)


Uluslararası Moda Fuarı STYL-KABO, Çek Cumhuriyeti’nin ikinci büyük şehri Brno’da, 18-20 Şubat 2017 tarihleri arasında, bu yıl 49. kez yer gerçekleşiyor.

brno fashion fair moda fuari lg1 cekturkbrno fashion fair moda fuari lg cekturk

STYL and KABO moda fuarı, Çek Cumhuriyeti ve Slovakya’daki tek uluslararası moda fuarıdır.

brno fashion fair moda fuari 2017 cekturk

Brno STYLE-KABO Moda Fuarı Hakkında Genel Bilgi:

49. STYL-KABO Uluslararası Moda Fuarı, 18-20 Şubat 2017 tarihleri arasında Çek Cumhuriyeti’nin 2. en büyük şehri BRNO’da düzenlenecektir. Bu fuarda yeni koleksiyonlarıyla erkek giyim, kadın giyim, triko, deri ve kürk giyim, bebek ve çocuk giyim, genç modası, kot ve spor giyim, iç giyim, yüzme ve plaj kıyafetleri, tuhafiye, fantezi giyim, kumaşlar, tuhafiye ve dahası sizlerle buluşuyor.

Çek Cumhuriyeti’nin tekstil sektörü hakkında yazımızı buradan okuyabilirsiniz.

brno fashion fair moda fuarı cekturk

bvv.cz

Geçen yaz, Ağustos 2016’da, 48. STYL-KABO Moda Fuarı BRNO’da gerçekleşmişti. Son 5 yılın en büyüklerinden bir tanesi olan bu fuara:

  • 650’den fazla marka 14 farklı ülkeden katılmıştı.
  • Yabancı katılımcıların oranı 32% olan bu fuarda, katılımcıalrın büyük bir kısmı Çin, Macaristan, Yunanistan, Belarus, Almanya, İtalya ve İspanya gibi ülkelerdendi.
  • Çek Cumhuriyeti, Avusturya ve Slovakya gibi ülkelerden 60 medya temsilcisi de fuarda katılımcı olarak yerlerini almışlardı.
  • Fuarın verilerine bakıldığında, Slovakya, Polonya ve Avusturya gibi 23 ülkeden 477 yabancı B2B fuara ziyarette bulunmuşlar. Estonya, Hindistan, Güney Kore, Kuveyt ve Rusya gibi farklı ülkelerden bireysel katılımcılar da fuarı ziyaret etmişlerdir.

brno fashion fair moda fuari defile1 cekturk

  • Brno STL-KABO (18-20 Şubat 2017) moda fuarının resmi websitesini ziyaret etmek için tıklayınız
  • Biletinizi (ziyaretçi girişi 350 CZK) satın almak için tıklayınız.
  • BVV Brno fuar alanı açık adresi: BVV Brno, Veletržní 171/15, 603 00 Brno-střed

brno fashion fair cekturk

Ayrıca, bu fuar, 1993’ten beri Çek Cumhuriyeti ve merkez Avrupa’da B2B pazarı için en büyük moda fuarıdır. Yılda iki kez, Şubat ve Ağustos aylarında gerçekleştirilen fuar, tekstil, giyim ve deri endüstrisinde profesyoneller, ticaretle uğraşanlar ve KOBİ’ler için eşi benzeri olmayan fırsatlar sunmaktadır. Moda seminerleri, defileler, marka tanıtımları, yeni ürün lansmanları, yeni bağlantılar kurmak, ve distribütörler ile iletişime geçmek gibi çeşitli fırsatlar sizi bekliyor.

brno fashion fairs cekturk brno fashion fairs cekturk  brno fashion fairs ayakkabi cekturk                brno fashion fairs canta cekturk

ÇekTürk / ČeskoTurecko ile Brno STYL-KABO Moda Fuarı Fırsatları ile Buluşun!

ÇekTürk / ČeskoTurecko, STYL (Uluslararası Moda Fuarı) ve KABO (Uluslararası Ayakkabı ve Deri Konfeksiyon Fuarı) uluslararası moda fuarında firmanızı ve markanızı tanıtmanız için size profesyonel destek vermeye hazır! Bu uluslararası moda fuarı moda endüstri profesyonellerine büyük fırsatlar sunmaktadır.

brno fashion fairs cekturk

Eğer siz de birçok katılımcı ve ziyaretçinin bir araya geldiği bu moda fuarına katılıp, şirketinizi tanıtmak ve temsil etmek istiyorsanız, bizimle iletişime geçin:
info@cekturk.com
+420 775 177 364

Ayrıca Çek Cumhuriyeti’nde iş hizmetlerimizden faydalanmak için tıklayınız.