İzmir Prag Uçak Bileti SunExpress’ten!

İzmir Prag Uçak Bileti SunExpress’ten!


SunExpress, 17 Aralık 2019 tarihinde yaptığı açıklaması ile 2020 yaz aylarında Prag – İzmir arasında direkt uçuşlarına başlıyor! 30 Mayıs 2020’den itibaren İzmir Prag direkt uçuşu başlayacak. Haberin tamamına ulaşmak için tıklayın.

  • Biletinizi şimdi satın almak için tıklayın.

İzmir – Çekya Uçak Bileti SunExpress Farkı ile!

SunExpress, haftada bir gün, Cumartesi günü Prag ve İzmir arasında uçacak. İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan sabah saat 08: 15’te ayrılıp, saat 10: 05’te Prag’daki Václav Havel Havalimanı’na varış yapacak. Prag’dan İzmir’e ise saat 10: 55’te kalkan uçak, yerel saat ile 14: 30’da İzmir’e varış yapacak. 189 koltuklu Boeing 737-800NG hattı uçuracak.

İzmir – Prag SunExpress Bilet Fiyatı

Yaklaşık olarak ücret 7700 CZK. İzmir’e uçak biletlerinin güncel fiyatlarını kontrol etmek veya doğrudan satın almak için tıklayın.

Prag – Antalya Direkt Uçuşlar

Yaz aylarında SunExpress, Prag – Antalya hattında doğrudan bir uçuş gerçekleştirmektedir. Bu uçuşlar, salı, cuma ve pazar günleri toplamda haftada üç kezdir. Prag – Antalya bağlantısının başarısı sayesinde, İzmir seferleri de düzenlemeye karar vermiştir.

Prag Türk Hava Yolları Öğrenci Biletleri ÇekTürk’ten

Web sitemizden sadece İzmir uçuşları değil, birçok farklı lokasyona ucuz uçuşlar satın alabilirsiniz. Türk Hava Yolları Türk Hava Yolları ile birlikte Çek ve Türk öğrencilere özel öğrenci biletleri sunuyoruz. Bu öğrenci biletleri ilk ücretsiz değişim, İstanbul’da transfer ve bilet fiyatına dahil 20 kg normal bagaj yerine 40 kg bagaj avantajı sunmaktadır.

ISIC kartı sahibi, 34 yaş altı öğrencilere yönelik olan Türk Hava Yolları Prag öğrenci biletleri detayı için tıklayın.

Çekya – İzmir uçuşları ve Türk Hava Yolları öğrenci biletleriniz için bize ulaşabilirsiniz:
info@cekturk.com
+420 775177364