Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

VŠFS University of Finance and Administration


Çekya’da eğitim danışmanlığı hizmetiyle ÇekTürk size University of Finance and Administration (VŠFS)‘da kaliteli bir eğitim fırsatı sunuyor. Üniversitenin Türk öğrenciler için resmi acentesi olarak, Çek üniversiteleri ücretsiz eğitim danışmanlığı için: info@cekturk.com

University of Finance and Administration (VŠFS), 1999 yılında Bank Academy ve Czech Coal Group Çek firması tarafında kurulmuştur.  VŠFS, Çek Cumhuriyeti’nin en eski ve en büyük özel üniversitelerinin arasında yer almaktadır. Modern, uluslararası ve yüksek eğitim kalitesi ile ön plana çıkmaktadır. 

Galavito s.r.o. firmamızın Türk öğrenciler için temsilcilik sertifikası

Okul, ilk beş yılı boyunca, hem öğrenci hem de öğretmen sayısı bakımından Çek Cumhuriyeti’ndeki en büyük yüksek öğrenim kurumu olmuştur.  Sürekli gelişen üniversite; 2009’da University of Finance and Administration (VŠFS), doktora çalışması programı için devlet onayını almış ve Çek Cumhuriyeti’ndeki ilk özel ekonomi üniversitesi olmuştur. VŠFS’da veya diğer Çek üniversitelerinde İngilizce üniversite eğitimi için iletişim: info@cekturk.com

VŠFS University of Finance and Administration – Programlar

Prag’da pazarlama eğitimi, MBA programları, finans ve daha fazlası için bize ulaşın: info@cekturk.com

Çekya Vize Başvurusu İçin Konaklama, Sağlık Sigortası ve Çeviriler:

  • Konaklama: VŠFS’nın kendi yurtları bulunmamaktadır. Dilerseniz ÇekTürk’ün birlikte çalıştığı Prag’daki yurtlara göz atabilirsiniz. Konaklama belgeniz (proof of accomodation) için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  • Sağlık sigortası: Çek Cumhuriyeti’ne gelmeden önce Çek firmalarından sağlık sigortası yaptırmalısınız.
  • Çeviriler: Vize aşamasında belgeleriniz için Türkçe-Çekçe resmi çeviriler gerekmektedir.

+ Çekçe,  İngilizce kurslar ve Çekya’da eğitim hizmetlerimizin tamamı için:  www.cekturk.com/egitim

Önemli Not: ČeskoTurecko / ÇekTürk, vize konusunda danışmanlık veren bir firma değildir. (Sigorta, çeviriler, konaklama için öğrencilere destek olmaktadır.) Eğitime bağlı vize başvurularının sonuçlarından kesinlikle sorumlu tutulamaz.

VŠFS University of Finance and Administration’da veya Çek üniversiteleri (artı Macaristan ve Polonya üniversiteleri) hakkında detaylı bilgi, başvuru ve kayıt için iletişim:
info@cekturk.com
+420 775 117 364

İlginizi Çekebilecek Diğer Hizmetlerimiz:

sigorta insurance cekturk  dil kursu cekturk konaklama cekturkdiploma denkligi cekturk ceviri translate cekturk