Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

Prag’da Staj (Otelcilik)


Prag’da staj yapmak ister misiniz? Prag’da otelcilik ve konaklama sektöründe 3-4-5 yıldızlı otellerde bir ay boyunca staj yapabilir, İngilizce seviyenizi de geliştirebilirsiniz.

Prag’da bir aylık staj programı, Çek Otel ve Restoranlar Birliği tarafından eğitimi de içermektedir. Hem pratik hem teorik bilgi edinme fırsatı yakalamak için bize ulaşın: info@cekturk.com , +420775177364

Prag’da Staj – Otelcilik Alanında:

Çekya, Orta Avrupa’nın kalbi olması ve Almanya, Polonya, Avusturya, Slovakya gibi komşuları olması sebebiyle lokasyonu açısından çok avantajlıdır. Çekya’nın başkenti Prag ise, yılda milyonlarca turist çekerek, otelciliğin kalbidir denebilir.

Prag hem tarihi dokusu, hem de doğasının korunması sayesinde ve kültür – sanat şehri olması ile turistlerin dikkatini çeker. Çekya dışında da Orta Çağ dokusunun korunması, UNESCO korumasındaki birçok bölgesi ile ön plandadır.
  • Çekya UNESCO koruması altındaki yerleri yazımız için tıklayın.
  • Prag gezilecek yerler, gidilecek cafeler, restoranlar, müzeler, parklar yazımız için tıklayın.
  • Prag turizm ve gezi yazılarımızın tamamı için tıklayın.

Paketin İçindekiler:

Karşılama, transfer, konaklama (2 kişilik odalarda), dersler ve pratikler, kültürel program, yarım pansiyon yemek, Çekya’da kalışınız boyunca kişisel rehber

Kurs Tarihleri:

  • 1 – 30 Temmuz
  • 1 – 30 Ağustos
Kurs Detayları:

  • Günde 4-6 saat arası, toplam 85 saat
  • Çekya’nın en iyi 4 ve 5 yıldızlı otellerinde dersler ve pratik eğitim fırsatları sunulur. Ana eğitim konuları ise: “Basics of travel business in Europe. Management in tourism. Trends in the development of hotel business in Europe and the world” 45 saatlik program.
  • İngilizce programı – ana dili İngilizce olan kişiler ile teori ve pratik yapma fırsatı.

Prag’da staj alanında, hem pratik hem teorik bilgi edinme fırsatı yakalamak için bize ulaşın:
info@cekturk.com 
+420775177364