Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

MSM Academy Konaklama Seçenekleri


MSM Academy, Çek Teknik Üniversitesi ve Çek Yaşam Bilimleri Üniversitesi iş birlikleri ile, senelerdir Prag’da Çekçe ve İngilizce hazırlık programları sunmaktadır. Hem sömestr, hem de yıllık yoğun kurslar, dil seviyenizi istenen düzeye getirirken, sizi üniversitelerin (bölümünüzün varsa) giriş sınavlarına hazırlar.

Sosyal bilimler ve sayısal bilimler olarak, farklı hazırlık programları seçerek, bu sayede gireceğiniz bölüme ve varsa giriş sınavlarına en uygun şekilde hazırlanmış olursunuz. Sosyal bilimlerde dil ve matematik eğitimine yoğunlaşılırken, sayısal bilimler (özellikle mühendislik, tıp için) fizik, kimya, biyoloji gibi dersler de yer alır.

Msm Academy Yurt Seçenekleri

1. Çek Teknik Üniversitesi Masarykova Yurdu

Çek Teknik Üniversitesi’nin yurtlarından biri, hatta en güzeli. Öğrenciler arasında, neredeyse bir özel yurt derecesinde güzel olduğu söylenir ve hemen hemen herkesin ilk tercihi, Çek Teknik Üniversitesi yurtları arasından bu yurt olur.

Çek Teknik Üniversitesi binalarına çok yakın, yürüme mesafesinde olduğu için, burada okuyacak öğrencilerin herhangi bir vasıta kullanmasına bile gerek yoktur. Çek Yaşam Bilimleri Üniversitesi’nde eğitim alacaklar ise, tek bir otobüs ile 10-15 dakikada kampüslerinde olacaklar. Ayrıca Dejvicka metroya, yani yeşil hatta yürüme mesafesinde yer alır.

Öğrenci bölgesinde olduğu için, hem kütüphaneye (Ulusal Teknik Kütüphane binası), hem de öğrenci cafe ve restoranlarına çok yakın olması büyük avantajdır.

Adresi: Thákurova 1, 160 41 Praha 6-Dejvice

2. U Svobodárny Yurdu

Českomoravksá metrosuna yürüme mesafesinde olan, yani sarı metro hattı üzerinde yer alan yurt.

Adresi: U Svobodárny, 190 00 Praha 9

3. Academic Yurdu

Academic Hotel olarak geçen ancak yalnızca öğrencilerin konakladığı bu yurt, Roztoky’de, yeşillik manzaralarının içinde yer alır. Çek Yaşam Bilimleri’ne gidecek öğrenciler, tek otobüs ile yaklaşık 15-20 dakikada; Çek Teknik Üniversitesi için ise yaklaşık yarım saat içinde okulda olurlar.

Oldukça modern, yepyeni ve 2, 3, hatta 4 kişilik odalara sahip olan bir yurttur. Bu yurt herhangi bir metro hattı üzerinde olmayıp, otobüs ile kolayca ulaşım sağlanmaktadır.

Adresi: Tyršovo nám. 2222, 252 63 Roztoky

Çekya’da eğitim danışmanlığı, diploma denklik, belgeler ve Çekçe çevirileri, konaklama, Çekya sağlık sigortası ve daha fazlası için bize ulaşabilirsiniz:
info@cekturk.com
+420775177364