ÇekTürk / Preciosa Duyurumuz Jewellery Magazine’de

ÇekTürk / Preciosa Duyurumuz Jewellery Magazine’de


ÖNEMLİ GÜNCELLEME: 2016 yılı içerisinde Preciosa Jewellery & Decoration için Türkiye’de distribütör bulunmuştur. Firmanın diğer segmentlerinin Türkiye distribütörlüğü ile ilgileniyorsanız, bize her zaman ulaşabilirsiniz: info@cekturk.com
ÇekTürk olarak, Dünya çapında ışıldayan Preciosa firmasının Türkiye’de distribütör arayışlarında kendilerinde destek vermekten ötürü gururluyuz. Son olarak, Türkiye’nin en popüler mücevherat sektörü dergilerinden Jewellery Magazine‘in Ağustos / Eylül sayısında yer aldığımızı sizlerle de paylaşmak isteriz.
Preciosa Türkiye İlanımız Jewellery Magazine’de Yer Aldı.

Jewellery Magazine, Türkiye’de 10 yıldır yayınlanmakta olan, iki ayda bir çıkan ve Türkiye genelindeki kuyumculara ücretsiz olarak dağıtılan bir sektör dergisidir. ÇekTürk olarak Preciosa Türkiye distribütör arayışını dergilerinde yayınladıkları için çok teşekkür ediyoruz.

Çek Mücevherat Firması Preciosa Türkiye’de Distribütörünü Arıyor‘ başlıklı Preciosa ticari ilanımızı aşağıda bulabilirsiniz.

Jewellery-Magazine

ÇekTürk ekip üyemiz Esra Özçeşmeci ile yapılan röportaja ve Preciosa distribütörlük ile ilgili detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz:

Jewellery_Magazine

Preciosa Türkiye distribütör arayışı ilanımızı detaylı olarak görüntülemek için tıklayınız. İletişim için info@cekturk.com adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

  • Çek Cumhuriyeti ticaret ilanlarımızın tamamına ulaşmak için tıklayın.
  • Çekya ticaret ve iş alanındaki hizmetlerimizin tamamına ve detaylara ulaşmak için tıklayın.
ÖNEMLİ GÜNCELLEME: 2016 yılı içerisinde Preciosa Jewellery & Decoration için Türkiye’de distribütör bulunmuştur. Ancak Preciosa firmasının hedefi Türkiye’de kısa vadede 30’dan fazla mağaza açmak olduğundan dolayı, firmanın diğer segmentlerinin Türkiye distribütörlüğü ile ilgileniyorsanız, bize ulaşın:
info@cekturk.com