Dünyada Işıldayan Çek Firması Preciosa Türkiye’de Distribütör Arıyor. (Bulundu)

Dünyada Işıldayan Çek Firması Preciosa Türkiye’de Distribütör Arıyor. (Bulundu)


ÖNEMLİ GÜNCELLEME: 2016 yılı içerisinde Preciosa Jewellery & Decoration için Türkiye’de distribütör bulunmuştur. Firmanın diğer segmentlerinin Türkiye distribütörlüğü ile ilgileniyorsanız, bize ulaşın: info@cekturk.com
Dünya çapında özellikle bijuteri ve kristal alanında bilinen meşhur Çek firması Preciosa, Türkiye’de benzer sektörlerde faaliyet gösteren, alanında tecrübeli distribütörlerini arıyor.

Preciosa_Turkey_distributor

Firmanın Genel Tanıtımı:
Preciosa markası ilk olarak 1915 yılında Bohemya’da tescil edilmiştir. ‘‘Preciosa’’ kelimesi ender, istisnai ya da yüce anlamına gelen Latince sıfat ‘‘precious’’ un dişil formundan türetilmiştir.

Preciosa şu anda, Çek camı ve taklit mücevher sektöründe dünyanın en büyük üreticilerinden ve ihracatçılarından birisidir.
Şirketin, Londra, New York, Moskova, Hong Kong, Dubai, Dongguan, Şanghay ve Singapur gibi dünya ticaretinin önemli merkezlerinde ticari temsilcilikleri bulunmaktadır.

Preciosa’ın başarısı şirketin kendi araştırma ve geliştirme olanaklarına, mühendislik işlerine, şirketin tescilli teknik uzmanlığını kullanan son teknolojili cam kesme fabrikalarına dayanmaktadır.

Preciosa’nın ürün portföyü oldukça geniştir. Bunun içerisinde taş ve boncuk kesme makinesi üretimi, kübik zirkondan yapılmış mücevher taşları, asma avizeler, özel kristal takılar, kristal dekorasyon ürünleri ve modern, stilize, dekoratif koridor lambaları bulunmaktadır.

Preciosa’nın toplam 4000 çalışanı mevcuttur ve şu anda Çek Cumhuriyeti’ndeki en büyük istihdam sağlayıcılardan bir tanesidir.

Preciosa mücevher ve kristal süslemeleri dünya çapında yetmişten fazla ülkede satılmaktadır.

preciosa_world

Preciosa, seçkin diplomatik toplantılarda ve diğer resmi ortamlarda ürünleriyle Çek Cumhuriyeti’ni temsil etmektedir.

Sadece Çek Cumhuriyeti’nde değil aynı zamanda yurtdışındaki çok sayıda politikacı, başarılı yönetici ve diğer önemli kişiler Preciosa’nın kristal süslemelerini satın almaktadır.

Preciosa’nın rekabet avantajlarından biri kökenleri 17. yüzyıla dayanan, ender görsel ve estetik özellikleriyle emsallerinden ayırt edilen Hakiki Çek Kristalini kullanmasıdır.

The Preciosa® GENUINE CZECH CRYSTAL™ markası, Preciosa’nın eşsiz Preciosa® Hi-Pure Crystal™ teknolojisini kullanarak hazırladığı en yüksek kalite Çek kristali olduğunun garantisidir.

Zarafeti, büyüleyici parlaklığı ve fevkalade ihtişamı Hakiki Çek Kristalini rağbet gören ve popüler olan bir ürün haline getiren özelliklerdir.
Crystal Valley (Kristal Vadisi) Tanıtımı:


Bohemya bölgesinin merkezinde bulunan Çek Cumhuriyeti’ndeki Kristal Vadi, Orta Çağlardan bu yana Avrupa cam üretiminin merkezlerinden biri olmuştur. Kökenleri 14. yüzyıla kadar dayanan bu bölgedeki Çek zanaatkârlar cam ve kristal ile denemeler yapmaya başlamış ve emsalsiz kalitede harika ürünler oluşturmak için vadinin kendine has doğal kaynaklarından yararlanmışlardır.

O zamandan bu yana Kristal Vadi ismi kalite, lüks ve zarafet ile bir anılır olmuştur.

Preciosa_CrystalChoice

Bu ortaçağ zanaatkârlarının izinden giden Preciosa da Çek zanaatkârları ünlü yapan detaylara dikkati sürdürmekte ve çok çeşitli Çek kristali, sentetik değerli taşlar ve mücevherat üretmektedir.

Preciosa, günümüzde üretiminde nanoteknoloji ve 3D modelleme gibi son teknolojileri kullanarak yenilikler yaratmaya devam etmektedir. Yüzyılların geleneği, modern üretim ve stil açısından belirli bir çağa ait olmayan bakış açısının bir araya gelmesi Preciosa’nın 10 parçalık ürünlerinin her biri dünyayı daha güzel bir yer haline getirmeyi hedefleyen dünya çapındaki öncüler haline getirmektedir.
Katalogları görüntülemek ve indirmek için üzerine tıklayabilirsiniz:
Preciosa_Crystal_Valley_Catalogue – Modern Dreams with Tradition in Mind
Preciosa_Your_Crystal_Choice – Exclusive Jewellery
Preciosa Zip Dosyaları

ČeskoTurecko / ÇekTürk olarak, Preciosa gibi bir Dünya markası ile birlikte çalışarak, kendilerine distribütör arayışlarında destek vermekten ötürü çok mutluyuz. İlgilenenler ve daha fazla bilgi almak isteyenler bize info@cekturk.com adresimizden ve +420 775 177 364 telefon numaramızdan ulaşabilirler. İlginiz için teşekkür ederiz.

ÖNEMLİ GÜNCELLEME: 2016 yılı içerisinde Preciosa Jewellery & Decoration için Türkiye’de distribütör bulunmuştur. Firmanın diğer segmentlerinin Türkiye distribütörlüğü ile ilgileniyorsanız, bize ulaşın:
info@cekturk.com