Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

Çekçe, Türkçe, İngilizce Kurs


Prag başta olmak üzere Çek Cumhuriyeti’nde Çekçe, Türkçe ve İngilizce kursları, ana dilinde yetkin ve alanında tecrübeli olan profesyonel öğretmenler ile veriyoruz:

Çek dili eğitmenlerimizin çoğunluğu; Çek Cumhuriyeti’ndeki en saygın üniversitelerden biri olan Charles Üniversitesi’nden, “Yabancılar için Çek Dili Öğretimi” bölümünden mezun olup, alanlarında son derece profesyonellerdir. Yaptıkları iş konusunda tutkulu ve Çek dili eğitimi konusunda pek çok tecrübeye sahipler. Her Çekçe öğretmeni en azından İngilizce dilini akıcı derecede biliyor olup, bazıları ek olarak Türkçe – Rusça – Almanca dil bilgisine de sahiptirler.

Çek Cumhuriyeti’nde yoğun bir dil öğrenme programı dahilinde Çekçe öğrenip, vize ile belirli bir dönem burada kalmak ister misiniz? Çekçe – Türkçe – İngilizce Kursu sayesinde, siz de Çekçe öğrenebilirsiniz! Prag’da bulunan profesyonel, 20 senedir tecrübeli, her ülkeden vatandaşı ağırlayan dil merkezi sayesinde, bu mümkün!  Hem de tüm seviyeler için, arkadaş canlısı ve profesyonel öğretmenler (İngilizce, Almanca, Rusça bilen) rehberliğinde. Vize ile Prag’da Çekçe ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

“Çek Cumhuriyeti’nde, vize ile Prag’da Çekçe dil kursuna katılma sürecimdeki destekleriniz için size, ÇekTürk ailesine çok teşekkür ederim. Sonrasında Prag’daki etkinliklerinize de katılma fırsatı yakalayarak, ÇekTürk ailesini daha da yakından tanıma fırsatı buldum. Çekçe dil kursları dahil, her türlü konuda bilgi sahibi olup bizleri bilgilendirmeniz takdire şayan. Tebrikler! “

— Evren Boyraz, Kasım 2016

Prag’ın merkezinde bir dil okulunda İngilizce kursa katılarak, İngilizce seviyenizi ilerlemek ister misiniz? Bu kurs, vize için bir argüman sunmuyor olup, zaten Prag’da bulunan kişilere yöneliktir. Diğer bir seçenek ise, Prag’a turist vizesi ile üç aya kadar gelerek, bu İngilizce kursa katılmak olabilir. İngilizce seviyenizin tespiti ve Prag’da İngilizce kurs hakkında bilgi için bize ulaşın: info@cekturk.com

Prag İngilizce kurs sayfamız için tıklayın.

Prag’dayız, yurdumuzu da ayarladık ve Prag’da İngilizce dil kursundan da oldukça memnunuz. Çok çok teşekkür ederiz ilginiz için.”

— İrem Su Toksen, Temmuz 2019

Prag’da Türkçe dili öğretmenlerimizin her birinin ana dili Türkçe olup, yabancılara Türkçe dili öğretme konusunda deneyim sahibidirler. Öğrencilerin özel isteğine ve temel ihtiyaçlarına göre, ders programlarını kişiselleştirebilmektedirler. Dersler okuma – anlama, dil bilgisi üzerine yoğunlaşabildiği gibi, sadece konuşma pratiği üzerine de yapılabilmektedir. Türkçe öğretmenler, İngilizce ve / veya Çekçe dillerini biliyor olup, gerektiğinde öğrencilerle daha sıkı bir iletişim sağlayabilmektedirler. Çekçe – Türkçe – İngilizce Kursu sayesinde, siz de Türkçe öğrenebilirsiniz! Türkçe öğretmenlerimiz, Türkçe öğrenme keyifli yolculuğunuzda size yardımcı olmaktan, aynı zamanda güzel ve zengin Türk kültürünü sizlere tanıtmaktan memnuniyet duyacaklardır:

Çek Cumhuriyeti’nde Çekçe ve Türkçe öğrenmek isteyenler, firmalar için kurs organizasyonları için iletişim:
info@cekturk.com
+420775177364

İlginizi Çekebilecek Diğer Hizmetlerimiz:

universite university cekturk sigorta insurance cekturk konaklama cekturk  ceviri translate cekturk Lise highschool cekturk diploma denkligi cekturk