Yazılımcı / Software Developer

Yazılımcı / Software Developer


2013 yılından beri Çek-Türk ortaklığında yürütmekte olduğumuz, ayda binlerce ziyaretçiye sahip www.cekturk.comve www.ceskoturecko.cz websitelerimizin yepyeni projelerinde bize proje bazlı destek vermek üzere, tecrübeli yazılımcı arıyoruz! Prag iş ilanı başvurusu için iletişim: info@cekturk.com

ČeskoTurecko / ÇekTürk Kuruluşu Nedir?

Öncelikle sizler için kısaca kendimizi tanıtalım. 2013 yılında, Çek-Türk topluluğu ve diğer kuruluşlardaki eksikliği birebir görüp yaşayarak, Çek-Türk sosyal, kültürel ve iş dünyasını birbirine sıkıca bağlama misyonu ile yola çıkmıştır. Günümüzde en büyük Çek-Türk topluluğu olup, sosyal-kültürel aktiviteler düzenleyerek, diğer yandan da temel olarak iş-turizm-eğitim alanlarında her iki ülkede de firma ve bireylere destek vermektedir. Merkez ofisi Prag Çek Cumhuriyeti’nde bulunmaktadır. Ücretsiz düzenlediğimiz etkinliklerimizi buradan, kapsamlı hizmetlerimizi ise buradaninceleyebilirsiniz.

İş Tanımı: Proje bazlı yazılımcı

  • WordPress (Plugin entegrasyon ve değişimleri), HTML, PHP, Kodlama, E-shop (ör: WooCommerce), Online ödeme sistemlerine (ör: PayPal) hakim.
  • En az 1 yıl tecrübeli
  • Dil: Türkçe / İngilizce / Çekçe dillerinden en az birine hakim

Ofis Adresi:Prag (Tercihen Prag ancak aday başka ülke / şehirde ise Skype üzerinden görüşülebilir.)

İlan Yayınlanma Tarihi:28/3/2016

Son Başvuru Tarihi:15/4/2016

İlgilenenler CV’lerini info@cekturk.comadresimize İngilizce olarak ulaştırabilirler.