Türkiye Filarmoni Orkestrası Prag Konseri

Türkiye Filarmoni Orkestrası Prag Konseri


ČeskoTurecko / ÇekTürk topluluğunun tüm üyelerini Türkiye Filarmoni Orkestrası ’nın 14 Ağustos 2015 Cuma günü saat 19.30’da Smetana Hall’da gerçekleşecek olan konserine Bay Tregellas’in özel davetlisi olarak çağırmaktan mutluluk duyarız. ÇekTürk ‘ün tüm üyeleri konser için ücretsiz bilete sahip olabilirler. Ücretsiz biletler için 13 Ağustos 2015 tarihine kadar admin@concert.cz adresinden iletişime geçebilirsiniz. Konser hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki davetiyeyi inceleyebilirsiniz.

  • Çekya kültür sanat yazılarımızın tamamını görüntülemek için tıklayın.
  • Çekya ticaret, eğitim, turizm, etkinlik organizasyonu, sağlık sigortası, Çekçe çeviri gibi hizmetlerimizin tamamı için bize ulaşabilirsiniz: info@cekturk.com , +420775177364

Türkiye Filarmoni Orkestrası Prag Konseri 2015

‘Sevgili arkadaşlar ve müzikseverler,

 Sizleri 14 Ağustos Cuma günü saat 19.30’da Prag’daki Smetana Hall of the Municipal House’da Musica Orbis 2015 serisi kapsamında gerçekleşecek olan çok özel bir konserde özel misafir(ler)imiz olarak aramızda görmek isteriz.

Türkiye Gençlik Filarmoni Orkestrası ilk Prag konserini Cem Mansur’un sanat yönetmenliğinde  sunmaktan dolayı gurur duymaktayız. Orkestra, Türkiye’nin çeşitli kentlerinden gelen konservatuar öğrencilerinden oluşmaktadır ve 2008 yılında başladığı uluslararası turnelerden bu yana ustalıkları ve seyircilere de sirayet eden coşkularıyla kendilerini izlemeye gelenleri etkilemişlerdir. Murray Perahia, Alice Sara-Ott, Salvatore Accardo, Shlomo Mintz ve Natalia Gutman Viyana’daki Konzerthaus, Berlin’deki Konzerthaus, Linz’deki Brucknerhaus ve de Verona’daki Teatro Filarmonico gibi bilinen konser salonlarında orkestra ile birlikte sahne almış tanınan solistlerden yalnızca bazılarıdır. Orkestra üyeleri aynı zamanda Türkiye-Ermenistan Gençlik Orkestrası ve Türkiye-Yunanistan Gençlik Orkestrası gibi komşu ülkeler arasındaki projelere de katılmışlardır.

Rezervasyon yapmak için lütfen Jitka Vávrová’ya 222 524 388 numaralı telefondan ya da admin@concert.cz e-mail adresinden ulaşınız.  Adınıza ayrılmış biletlerinizi konser günü saat 18.30’dan itibaren konser salonunun fuayesindeki standımızdan teslim alabilirsiniz.”

John Tregellas
Director
The Prague Concert Co. s.r.o.

turecka_narodni_filharmonie_mladeze