Türkçe İngilizce Çevirmen

Türkçe İngilizce Çevirmen


22 Ağustos 2016 tarihinden itibaren 1-2 ay sürecek şekilde bir Türk sporcumuza Çek Cumhuriyeti’nin Prostějov şehrinde Türkçe – İngilizce çevirmenlik yapabilecek bayan çevirmen aranmaktadır.

Türkçe İngilizce Çevirmen – İlan Detayları

  • Tercihen çevirmenin Prostějov şehrine yakın olarak Olomouc, Brno gibi şehirlerden gelip – gidecek olabilmesi avantajdır.
  • Program gün içinde genellikle sabah 9:00 – 11:30 arasında ve / veya 16:00 – 18:00 arasındadır. Haftanın neredeyse her günü olup, 1-2 gün boş gün bulunmaktadır. Çevirmenin boş saatlerine göre çeviri hizmeti ayarlanabilecektir.
  • Çevirmenin resmi çevirmen olma zorunluluğu yoktur. Öğrenciler / öğretmenler veya herhangi bir meslek grubundan kişi de bu çeviri yapabilir.

ČeskoTurecko / ÇekTürk Nedir?

ČeskoTurecko / ÇekTürk, 2013 yılından beri Çekya’nın başkenti Prag’da faaliyet göstermekte olan Çek limited bir firmadır. Çek – Türk kurucuları tarafından bir aile şirketi olarak kurulmuş olan firma, Çekya ve Türkiye arasında köprü görevi görmeyi misyon edinmiştir. Hem Çekya, hem Türkiye’de ticaret, eğitim, turizm, sigorta, çeviri alanlarında profesyonel hizmetler sunmaktadır. Güzel referanslarımızın tamamına ulaşmak için tıklayın.

Çekçe Türkçe çevirmen işi ile ilgilenenler için iletişim:  info@cekturk.com 

İlginiz için teşekkürler.

www.cekturk.com

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz: Facebook – InstagramTwitter –  Youtube