Türk Youtuberlar Prag’da

Türk Youtuberlar Prag’da


Türkiye’nin en popüler Youtuberları, Avrupa’nın göz bebeği olan, Çek Cumhuriyeti’nin başkenti Prag’ı ziyaret etmeye devam ediyor! Prag gibi keyifli bir şehirde, Türk Youtuberlar ile birlikte gezmek, oturduğunuz yerden Prag’ın büyülü Orta Çağ atmosferini hissetmek ve gelmeden önce şehri biraz daha yakından tanımak ister misiniz?

Türk Youtuberlardan bir kısmı, Çek Cumhuriyeti’nin başkenti Prag’a sadece gezmek için, bazıları iş için, bazısı sportif faaliyet için, bazıları ise araç denemesine geliyor!

Aşağıda sizler için seçtiğimiz, Prag’da çekim yapmış olan Türk Youtuberlar’dan en popülerlerini görüntüleyebilirsiniz:

1. Oyuncu ve Youtuber Elvin Levinler Prag’da!

Türk oyuncu, blogger, youtuber olarak kariyerine devam eden Elvin Levinler, Avrupa Kadınlar Basketbol Şampiyonası için Prag’ı ziyaret etti. Prag’da 2017 yazında gerçekleşen Avrupa Kadınlar Basketbol Şampiyonası ile ilgili blog postumuzu okumak için tıklayınız. Bu ziyaretinde aynı zamanda vlog çekerek takipçileri ile bu etkileyici şehiri paylaşmıştır.

A Milli Takımı’mız çeyrek finale kalınca Potanın Perileri’ni izlemeye ve Dünya Şampiyonası’na giden yolda desteklemeye biz de Prag’a gittik. İkimizin de ilk gidişi değildi ama Avrupa’nın en romantik şehirlerinden biri olarak anılan ve ikinci dünya savaşında hasar görmeyen şehirlerden birini ilk kez birlikte gördük.

Açıklamasını da videonun altında paylaşmıştır. Bu keyifli videoyu aşağıda izleyebilirsiniz, iyi seyirler!

2. Merve Özkaynak ve Aşkım İrem Aktulga Prag’ı Birlikte Ziyaret Ettiler.

Türk youtuber. Merve Özkaynak, 3 sene önce Prag’daki seyahatini vlog çekerek paylaşmış. Bu keyifli videoyu izlemek için tıklayınız. Büyüleyici manzara karşısında sokaklarda farklı kombinler ile lookbook çekimi gerçekleştirmiştir. Bu eğlenceli videoyu izlemek için tıklayınız. Bir sonraki seyahati olan bu yılki haftasonu kaçamağını bir diğer youtuber arkadaşı Aşkım İrem Aktulga ile gerçekleştirmiştir. İkili, haftasonuna takipçilerini de dahil ederek onlar için eğlenceli videolar çekmişler. Bu videolardan bir tanesinde Çek atıştırmalıklarını deneyen ikili, isimlerini sormadan satın aldıkları ürünleri denerken eğlenceli bir video ortaya çıkmış. Bu eğlenceli videoyu aşağıda görüntüleyebilirsiniz.

ÇekTürk ekip arkadaşlarımızdan Gamze ve Sezin’in Çek atıştırmalıklarını deneme Youtube videosunu, ÇekTürk Youtube Kanalımızda izlemek için ise tıklayınız.

3. Aşkım İrem Aktulga‘nın Hafta Sonu Prag Kaçamağı:

Türk youtuber, makyaj videoları ile herkes tarafından bilinen ve sevilen bir diğer youtuber Aşkım İrem Aktulga. Merve Özkaynak ile haftasonu için kızkıza Prag’a kaçtıklarında akşam için hazırlanırken büyüleyici manzara karşısında geceye hazırlanmalarını ve makyaj yaptıkları video olarak kaydedip, sizler için eğlenceli bir vlog hazırlamışlar. Bu eğlenceli videoyu izlemek için tıklayınız. Bir diğer video ise Prag Günlüklerim adı altında, yine aynı tatilde çekilmiş olan bir vlog.

Aşkım İrem Altulga, Sizlerin de severek takip ettiği Merve Özkaynak ile gittiğimiz Prag tatilinde tabii ki vlog çekmesem olmazdı.” diyerek paylaştığı bu videoda sizinle birlikte Prag’da geziyor!

Aşkım İrem Aktulga’nın Prag’da çektiği bu keyifli videoyu aşağıda izleyebilirsiniz:

4. Türk Rallici Doğan Kabak, Prag’da ŠKODA arabalarını deniyor!

Türk rallici. Çeşitli ralli yarışlarına katılmış ve birçok derece elde etmiştir. Şu an kariyerine youtuber olarak devam eden Doğan Kabak farklı bir alanda videolar çekiyor. Çoğunlukla arabaların test sürüşlerini gerçekleştirip, araba tanıtım veya sürüş videoları çekerek otomobil tutkunlarına hitap ediyor diyebiliriz. 2016 yılında ŠKODA‘nın Prag bulunan fabrikasına düzenlediği gezide bir VLOG çekimi gerçekleştirmiş olan Doğan Kabak, “1900’ün başında üretilen ŠKODA modellerinden, limuzine hatta helikoptere kadar birçok farklı aracı da o gün inceledik.” Altyazısı ile videosunu takipçileri ile paylaşmıştır.

Türk rallici Doğan Kabak’ın Prag’da çektiği Youtube videosunu aşağıda izleyebilirsiniz:

Prag geziniz ve Çekya’da tüm turizm istekleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz:

info@cekturk.com
+420775177364